User Menu Search
Close
#OdraOpolska
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

#OdraOpolska

Nowe otwarcie w "Jednej Odrze"

Zmiana priorytetów, nowa energia, nowi ludzie, nowe pomysły - to w skrótcie baza na której opiera się projekt #OdraOpolska realizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków Odry Opole "Jedna Odra", ośrodek "Kibice Razem" w Opolu we współpracy z klubem i innymi partnerami.
Projekt jest odpowiedzią na to co obserwujemy, ale też na to co nas czeka w najbliższym czasie. Już obserwujemy spadek frekwencji i pogorszenie atmosfery na stadionie przy ul. Oleskiej 51 w Opolu, a czeka nas walka o awans do ekstraklasy i wyzwanie jakim będzie wypełnienie nowego stadionu.
Odpowiemy na to promocją marki Odry Opole oraz lepszym zintegrowaniem środowiska kibiców w ramach wieloletniego projektu #OdraOpolska, który chcemy rozwijać z rundy na rundę wraz z nabywanymi doświadczeniami i identyfikowanymi potrzebami.

By realizować te ambitne cele potrzebujemy Waszego wsparcia i już teraz prosimy Was o darowizny na konto Stowarzyszenia (37 2030 0045 1110 0000 0316 0960) tytułem "Darowizna na cele statutowe #OdraOpolska". Z wszystkich takich wpłat rozliczymy się dokładnie abyście wiedzieli na co przeznaczamy Wasze pieniądze!

Drukuj
426

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top