Ostatnia minuta meczu !
Jagiellonia Białystok

Liga

Po wpadce w Płocku i niefartownym remisie przez stratę gola w ostatniej minucie meczu, wydawało się że z ostatnią drużyną w tabeli Jagiellończycy sobie poradzą.
Mecz rozpoczął się od konkretnego uderzenia zawodników Jagi, którzy po 12 minutach meczu prowadzili już 2-0, po bramkach Tiru i Prikryla.
Dwubramkowa przewaga uśpiła gospodarzy, którzy szybko dali sobie wbić kontaktową bramkę.
Dalej Jaga kontrolowała przebieg gry.
W drugiej połowie po przypadkowym zagraniu ręką w polu karnym, sędzia podyktował jedenastkę, którą wykorzystali gości i wyrównali na 2-2.
Jaga rzuciła się do ataku i w 85 minucie Bogdan Tiru po raz drugi wpisał się na listę strzelców.
W doliczonym czasie gry Jagiellonia próbowała spokojnie grać piłką, by dowieźć wynik do końca.
Nic z tego. Szybkie wyjście gości z własnej połowy doprowadziło do wyrównania.
Jagiellonią po drugi z rzędu straciła komplet punktów w ostatniej akcji meczu !

Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 3:3 (2:1)
Bramki: Bogdan Tiru 3’, 85, Tomas Prikryl 12’ - Jonathan de Amo 18’, Maciej Domański 68’ (k), Mateusz Mak 90’

Jagiellonia: 55. Xavier Dziekoński - 15. Kris Twardek (46' 31. Bartosz Bida), 25. Bogdan Tiru, 3. Błażej Augustyn, 12. Godfrey Stephen - 10. Maciej Makuszewski (63' 7. Konrad Wrzesiński), 99. Bartosz Kwiecień (63' 21. Jakov Puljić), 6. Taras Romanczuk, 26. Martin Pospísil, 14. Tomas Prikryl - 11. Jesús Imaz.
Stal: 13. Rafał Strączek - 2. Albin Granlund (58' 96. Robert Dadok), 32. Jonathan de Amo (74' 5. Mateusz Żyro), 21. Mateusz Matras, 6. Marcin Flis, 23. Krystian Getinger - 20. Grzegorz Tomasiewicz, 8. Maciej Urbańczyk, 7. Maciej Domański - 77. Maciej Jankowski (46' 99. Łukasz Zjawiński; 86' 10. Mateusz Mak), 9. Andreja Prokić (58' 17. Petteri Forsell).