Pewny awans w Pucharze Polski

Puchar Polski

W 1/16 finału Pucharu Polski Jagiellonia zmierzyła się na wyjeździe z pierwszoligową Resovią Rzeszów.
Od początku spotkania przeważali goście, którzy to częściej utrzymywali się przy piłce i stwarzali groźne sytuacje.
W 20 minucie meczu błąd defensywy gospodarzy wykorzystał Naranjo, który z bliskiej odległości wbił piłkę do bramki.
Po zmianie stron niewiele się zmieniło. Dalej przeważali Jagiellończycy, którzy w 57 minucie meczu przeprowadzili skuteczną akcję, podwyższając wynik na 2-0.
W 71 minucie gospodarze strzelili bramkę kontaktową, po której ruszyli jeszcze bardziej intensywniej do odrabiania straty, ale to Jaga w końcówce meczu zdobyła bramkę. Po raz kolejny błąd popełnili zawodnicy Resovii i gola na swoim koncie zapisał Marczuk.
Jaga awansowała do kolejnej rundy, która rozegrana zostanie jeszcze w tym roku.