User Menu Search
Close
Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk partnerem dnia z Wiarą Lecha
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk partnerem dnia z Wiarą Lecha

W niedzielę podczas meczów II ligi futsalu oraz V ligi piłki nożnej Wiarę Lecha wesprze Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk. Partner dnia z Wiarą Lecha przygotował słodką niespodziankę na ten dzień.

Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk to tradycyjny, typowo rzemieślniczy zakład położony w Dopiewie koło Poznania. Na poznańskim rynku działa już od ponad trzydziestu lat i po dzień dzisiejszy, firma ma charakter typowo rodzinny – powołana została przez dwóch braci – Leszka i Krzysztofa, a dziś w jej prowadzaniu pomagają ich synowie. Od samego początku istnienia, stawiają na wysoką jakość produktów – to jeden z ich głównych priorytetów. Produkcja ma charakter rzemieślniczy, bazują na własnych tradycyjnych recepturach. W ich ofercie można znaleźć m.in. pieczywo na bazie naturalnego, własnego zakwasu żytniego czy też wyroby deserowe na bazie naturalnej śmietany zwierzęcej (bez sztucznych konserwantów). Ponadto, do produkcji swoich wyrobów, wybierają tylko surowce i półprodukty wysokiej jakości. To tylko niektóre aspekty, które wyróżniają ich wyroby.

Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk posiada sklepy firmowe zlokalizowane w Poznaniu w Pasażu Rondo, na ul. Skibowej oraz os. Jana III Sobieskiego i okolicach: w Dopiewie, Koziegłowach, Komornikach, Stęszewie, Zalasewie, Tarnowie Podgórnym oraz Łęczycy.

Piekarnia-Cukiernia Nowaczyk po raz kolejny wspiera drużynę kibiców Lecha Poznań. Tym razem przypadło na niedzielne mecze Wiary Lecha, które zostaną rozegrane 13 listopada kolejno o godzinie 11:30 w hali Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo oraz o godzinie 18:00 na stadionie przy ulicy Gdańskiej w Poznaniu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej partnera meczowego Wiary Lecha – kliknij tutaj oraz polubienia profilu w social mediach – facebookinstagram.

Drukuj
664

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top