[EasyDNNnews:EventRegistration:InfoMessage] [EasyDNNnews:EndIf:EventRegistration] [EasyDNNnews:IfExists:EventSignUp]

[EasyDNNnews:EndIf:Event]
Podsumowanie ostatniego tygodnia sierpnia w DWL [EasyDNNnews:IfExists:GalleryBackLink] [EasyDNNnewsLocalizedText:ViewInGallery] [EasyDNNnews:EndIf:GalleryBackLink]
/ [EasyDNNnewsLocalizedText:Categories]: [EasyDNNnews:Categories]

Podsumowanie ostatniego tygodnia sierpnia w DWL

Wiara Lecha zakończyła sierpniową kampanię zwycięstwem w Pniewach. Udany miesiąc Kibole zakończyli na czwartym miejscu w tabeli V ligi.

1. Wiara Lecha wygrała w meczu 5. kolejki V ligi z Sokołem w Pniewach 1:0. Jedynego gola zdobył Sławomir Makowski.
  2. Kibole nie przegrali czterech kolejnych meczów, w których odnieśli trzy zwycięstwa.
  3. Marcin Janas po raz 10. wystąpił w Wiarze Lecha.
  4. W ostatniej minucie meczu w Pniewach w niebiesko-białych barwach zadebiutował 18-letni Mateusz Bankiewicz.
  5. Trener Jarosław Wróblewski po raz 125. prowadził Wiarę Lecha w oficjalnym meczu. Jubileusz okrasił 71. zwycięstwem.
  6. Wiara Lecha rozegrała 50. mecz w V lidze i 130. na szóstym poziomie rozgrywkowym.
  7. Po pięciu kolejkach sezonu 2020/21 DWL zajmuje 4. miejsce. Do liderującej Korony Piaski traci pięć punktów.
  8. Wiara Lecha w 1/16 finału okręgowego Pucharu Polski wylosowała Lechię Kostrzyn. Mecz o awans do 1/8 finału, w której czekać będzie zwycięzca spotkania Kłos Gałowo – Błękitni Wronki, rozegrany zostanie w środę 9 września o godzinie 17:00 w Kostrzynie.
  9. W meczu 6. kolejki V ligi Wiara Lecha podejmie na stadionie MOS przy ulicy Gdańskiej Pogoń Śmigiel. Pojedynek odbędzie się w sobotę 5 września o godzinie 19:22.
  10. Sędzią głównym meczu Wiara Lecha - Pogoń Śmigiel będzie Michał Arentewicz. Na liniach pomagać mu będą Michał Zaborowski i Maciej Rędzio (obaj z Poznania).
  11. W meczu 1. kolejki II ligi trampkarzy Wiara Lecha Robakowo zagra u siebie na boisku w Robakowie z drugim zespołem Błękitnych Owińska. Pojedynek odbędzie się w sobotę 5 września o godzinie 10:00. Dzień później w ramach inauguracji III ligi młodzików Duszyczki zmierzą się na wyjeździe z Polonią II Środa Wielkopolska. Początek meczu został zaplanowany w samo południe.
  12. Występy byłych zawodników Wiary Lecha:
  13. Michał Niedźwiedzki (Jarota Jarocin, III liga) – przesiedział na ławce rezerwowych cały mecz z Polonią Środa Wielkopolska (2:3),
  14. Robert Kaczmarek (GKS Dopiewo, IV liga) – przesiedział na ławce rezerwowych cały mecz z Victorią Ostrzeszów (0:2),
  15. Wojciech Kuznowicz (Stal Pleszew, V liga) – przesiedział na ławce rezerwowych cały mecz z MKS Dąbie (0:3) i zagrał 90 minut w wygranym meczu b-klasowych rezerw z Błękitnymi Kotlin (4:2),
  16. Szymon Buko (Sokół Mieścisko, A-klasa) – brak w kadrze na mecz z Antaresem Zalasewo (6:2),
  17. Mateusz Nowak (RKS Radliczyce, A-klasa) – zagrał 90 minut w przegranym meczu ze Szczytem Szczytniki (1:2),
  18. Przemysław Zamęcki (GKS Gułtowy, B-klasa) – zagrał 90 minut w wygranym meczu z Liderem Szczytniki Czerniejewskie (2:1).