Podsumowanie tygodnia w Wiarze Lecha
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Dla seniorów był to fatalny weekend. Po sześciu meczach bez przegranej wysoko przegrali na wyjeździe z Rawią. Pierwsze zwycięstwo na jesień odnieśli trampkarze.

#ExpressDWL odcinek 5 (75)

1. Wiara Lecha przegrała w meczu 7. kolejki V ligi z Rawią w Rawiczu 1:4. Jedynego gola dla Lechitów strzelił Dawid Kaczmarek.
  2. Po siedmiu kolejkach DWL zajmuje 6. miejsce ze stratą ośmiu punktów do liderującej Korony Piaski.
  3. W Rawiczu Wiara Lecha zakończyła passę sześciu meczów bez przegranej pod rząd.
  4. Bramkarze Wiary Lecha byli niepokonani przez 341 minut. W 44 min zawodnik Rawii przerwał znakomitą passę golkiperów niebiesko-białych.
  5. Wiara Lecha pierwszy raz w historii przegrała mecz z Rawią. Stało się to w czwartym pojedynku pomiędzy obiema drużynami.
  6. Daniel Mankiewicz rozegrał 20. mecz w Wiarze Lecha.
  7. W 8. kolejce V ligi Wiara Lecha zagra u siebie z Orkanem Chorzemin. Mecz odbędzie się w sobotę 19 września. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 17.
  8. Sędzią głównym meczu Wiara Lecha – Orkan będzie Jakub Tyliński z Leszna. Na liniach pomagać mu będą Marcin Gano (Krzemieniewo) i Andrzej Kołacki (Strzyżewice).
  9. Trampkarze Wiary Lecha wygrali w meczu 2. kolejki II ligi okręgowej z Piastem Kobylnica 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów z rzutu karnego zdobył Franciszek Werner.
  10. W 3. kolejce młodzieżowych rozgrywek trampkarze WL zagrają w Niechanowie z miejscowym Pelikanem. Mecz odbędzie się w niedzielę 20 września o godzinie 11. Dzień wcześniej o 10 młodzicy podejmą w Robakowie 1920 II Mosina.
  11. Występy byłych zawodników Wiary Lecha
  12. Michał Niedźwiedzki (Jarota Jarocin, III liga) – wszedł w 85. minucie meczu z Bałtykiem Gdynia (1:1).
  13. Robert Kaczmarek (GKS Dopiewo, IV liga) – cały mecz z Polonią Leszno (0:0) na ławce rezerwowych.
  14. Wojciech Kuznowicz (Stal Pleszew, V liga) – brak w kadrze na mecz z KS Opatówek (1:0), brak w kadrze na mecz rezerw z LKS-em Godziesze (5:1).
  15. Szymon Buko (Sokół Mieścisko, A-klasa) – brak w kadrze na mecz z Pogromem Luboń (4:1).
  16. Mateusz Nowak (RKS Radliczyce, A-klasa) – zagrał 80. minut w meczu z Lasem Kuczków (1:3).
  17. Przemysław Zamęcki (GKS Gułtowy, B-klasa) – nie zagrał w meczu z KS Łopuchowo (0:1) – pauzował za czerwoną kartkę.