Podział punktów w Grodzisku

liga

Jagiellonia zremisowała w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań 1-1. Obie bramki padły na początku drugiej połowy.
Po fatalnym błędzie obrońcy Jagi, gospodarze wyszli na prowadzeni w 48 minucie. Jednak tylko dwie minuty z niego się cieszyli, gdyż Fedor Cernych strzałem głową doprowadził do szybkiego wyrównania.
W dalszej części meczu Jaga miała ogromną przewagę, zamykając Wartę we własnym polu karnym, jednak nie potrafiła wykorzystać żadnej ze stworzonych sytuacji przez co spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Na sektorze gości w Grodzisku Wielkopolskim stawiło się 120 kibiców Jagiellonii. Dodatkowo obok sektora gości znajdowała się 16 osobowa delegacja BKKN-u, którzy na to spotkanie przyjechali busem.
Fani z Białegostoku przez całe spotkanie prowadzili głośny doping wspierając swoich zawodników.

Warta Poznań – Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Kuzimski 48′ – Fedor Černych 50′

Warta: 1. Adrian Lis – 2. Jan Grzesik, 16. Aleks Ławniczak, 4. Robert Ivanov, 22. Konrad Matuszewski (69′ 19. Jakub Sangowski) – 7. Mario Rodríguez (69′ 3. Jakub Kiełb), 21. Mateusz Kupczak, 6. Łukasz Trałka (77′ 15. Michał Kopczyński), 17. Mateusz Czyżycki, 10. Milan Corryn (77′ 31. Mateusz Sopoćko) – 99. Adam Zreľák (23′ 9. Mateusz Kuzimski).
Jagiellonia: 1. Pāvels Šteinbors – 14. Tomáš Přikryl (85′ 20. Kacper Tabiś), 4. Israel Puerto, 3. Błażej Augustyn, 25. Bogdan Țîru, 5. Bojan Nastić – 23. Karol Struski (85′ 8. Przemysław Mystkowski), 6. Taras Romanczuk, 26. Martin Pospíšil – 11. Jesús Imaz, 10. Fedor Černych (70′ 13. Andrzej Trubeha).