Podział punktów w Legnicy
Jagiellonia Białystok

Liga

W 23 kolejce piłkarskiej Ekstraklasy Jagiellończycy zagrali na wyjeździe z Miedzią Legnica.
Od początku meczu inicjatywę przejęli goście, którzy odważniej ruszyli na bramkę Legniczan. W 23 minucie spotkanie Jaga prowadziła 0-1 po strzale Nene.
Radość z prowadzenia trwała chwilę. W 29 minucie miejscowi doprowadzili do wyrównania i zaczęli przeważać na boisku.
Po zmianie stron dalej groźnie atakowali gospodarze, stwarzając sobie kilka groźnych sytuacja.
Na szczęście w bramce mieliśmy Zlata Alomerovicia, który wybronił nawet dwie akcje sam na sam.
Mecz zakończył się remisem 1-1.