Podział punktów w Mielcu

Liga

W poniedziałkowym spotkaniu, kończącym 26. kolejkę piłkarskiej ekstraklasy Jagiellonia zmierzyła się na wyjeździe ze Stalą Mielec.
Goście bardzo szybko wyszli na prowadzenie, po bramce Imaza już w 3. minucie spotkania.
Po przerwie meczu zdecydowanie ożywili się gospodarze, którzy z jeszcze większym zaangażowaniem ruszyli na bramkę Białostoczan i bardzo szybko doprowadzili do wyrównania.
Na tym nie zamierzali zaprzestać i dalej stwarzali groźne sytuacje. Również Jagiellończycy próbowali swoich sił, jednak obu drużynom nie udało się trafić do siatki i mecz zakończył się remisem 1-1.
Na sektorze gości w Mielcu stawiło się 170 fanów Jagiellonii, którzy przez całe spotkanie dopingowali swój zespół.

Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Mak 50' - Jesús Imaz 3'

Stal: 41. Bartosz Mrozek - 17. Fabian Hiszpański, 74. Kamil Kruk, 21. Mateusz Matras, 4. Marcin Flis, 23. Krystian Getinger - 10. Mateusz Mak (83' 8. Kōki Hinokio), 16. Paweł Żyra, 18. Piotr Wlazło, 7. Maciej Domański - 9. Rauno Sappinen (79' 11. Mikołaj Lebedyński).

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović - 19. Paweł Olszewski (71' 14. Tomáš Přikryl), 3. Dušan Stojinović (70' 2. Michał Pazdan), 72. Mateusz Skrzypczak, 32. Miłosz Matysik, 27. Bartłomiej Wdowik - 8. Nené (70' 39. Aurélien Nguiamba), 6. Taras Romanczuk, 16. Michal Sáček - 11. Jesús Imaz, 28. Marc Gual (87' 10. Camilo Mena).