Podział punktów z Wisłą Płock
Jagiellonia Białystok

Liga

W piątkowy wieczór w Białymstoku przy ul Słonecznej 1, Jagiellonia zmierzyła się z Wisłą Płock.
Pierwsza część spotkania przebiegała z nieznaczną przewagą gości, którzy po pół godziny gry prowadzili 0-1 i tym wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania.
Po zmianie stron gospodarze pewniej ruszyli na rywala, próbując odrobić stratę.
Nie wiele brakowało a goście podwyższyli prowadzenie w 59. minucie meczu, ale na nasze szczęście nie wykorzystali sytuacji sam na sam z Alomerovićem.
W 65 minucie spotkania wyrównuje niezawodny napastnik Jagi - Jesús Imaz.
Do końca spotkania wiele się nie działo. W 85 minucie Puerto oddał groźny strzał na bramkę gości ale minimalnie spudłował.
Jagiellonia zremisowała z Wisłą Płock 1-1.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock 1:1 (0:1)
Bramki: Jesús Imaz 65 – Davo 34

Jagiellonia: 1. Zlatan Alomerović – 5. Bojan Nastić, 25. Bogdan Țiru, 4. Israel Puerto, 32. Miłosz Matysik, 36. Jakub Lewicki (67′ 27. Bartłomiej Wdowik) – 11. Jesús Imaz, 6. Taras Romanczuk, 8. Nené (83′ 60. Mateusz Kowalski), 10. Fedor Černych (67′ 26. Martin Pospíšil) – 28. Marc Gual (90′ 7. Juan Cámara).

Wisła: 1. Krzysztof Kamiński – 19. Martin Šulek, 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Adam Chrzanowski, 5. Anton Krywociuk (62′ 77. Piotr Tomasik) – 10. Rafał Wolski (73′ 27. Milan Kvocera), 8. Dominik Furman, 14. Mateusz Szwoch, 6. Damian Rasak (79, 24. Marko Kolar), 11. Davo (79′ 95. Damian Warchoł) – 20. Łukasz Sekulski (62′ 17. Mateusz Lewandowski).