User Menu Search
Close
Pomagamy!
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Pomagamy!

Włączamy się w pomoc dla potrzebujących Opolan. Wspierajcie nas!

Od początku roku docierają do nas prośby o pomoc dla małych i dużych kibiców i mieszkańców Opola, którzy potrzebują pomocy! Chcemy pomóc wszystkim, ale jest to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu i wsparciu wielu osób. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z informacją komu i w jaki sposób chcemy pomóc!

1. Nataniel jest synem kibica Odry nowotwór - mięska umiejscowionego w główce. Chociaż rodzice pozyskali środki na skomplikowaną zagraniczą terapię to wciąz potrzeba pieniędzy by ratować małego Nataniela i wesprzeć jego rehabilitację! Zachęcamy do dołączania do facebookowej grupy, gdzie trwają licytacja przeznaczonych dla niego rzeczy: https://www.facebook.com/groups/250841759243258/. Codziennie nowe przedmioty i usługi trafiają na licytację, nie zabraknie też z pewnością pamiątek kibicowskich. Zachęcamy do dołączani i pomocy! Więcej o chorobie Nataniela i o tym jak można mu pomóc znajdziecie na stronie http://nataniel.sedkowski.pl/.

2. Fabian, chociaż jest nieco starszy, też walczy o swoje zdrowie. Ten dzielny syn Fanatyka Niebisko-Czerwonych dzięki wsparciu kibiców OKS'u został prawidłowo zdiagnozowany. Dziś już wiemy, że cierpi na autyzm dziecięcy. Fabian robi jednak duże postępy dzięki staraniom rodziców i lekarzy. Aby te postępy mógł robić dalej potrzebuje ciagłej opieki specjalistów, a ta jest kosztowna. Dlatego Fabian wraz z rodzicami prosi o pomoc poprzez przekazanie 1% z podatku. Aby mu pomóc wystarczy w formularzu PIT wskazać, że swój 1% przekazujemy Stowarzyszeniu "Janek" w Nysie (KRS 000306214) z dopiskiem Fabian Skawski (dopisek jest bardzo ważny, bez niego środki mogą trafić na inne cele Stowarzyszenia).

3. Oliwia jest najstarszym z dzieci, którym chcemy pomóc. Chociaż gdy była mała lekarze nie wróżyli jej by mogła chodzić, ta mała dziewczynka dzielnie pokonuje przeciwności i udowania, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Dziś Oliwia nie tylko świetnie się uczy, ale też chodzi i walczy by pokonać kolejne ograniczenia. Potrzebuje jednak dużo ćwiczeń i wyjazdów do specjalisty. Od wielu miesięcy wspieramy te starania prowadząc zbiórkę nakrętek platikowych, które regularnie przekazujemy rodzicom Oliwii. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o przynoszenie plastikowych nakrętek (w każdej ilości od 1sztuki po pełne samochody) do Ośrodka "Kibice Razem" w Opolu (ul. Plebiscytowa 18) lub do lokalu Stowarzyszenia "Jedna Odra" lub na stoisko kibiców przed meczami Odry (pod sektorem A).

4. Pomagamy nie tylko dzieciom! Wiloletni kibic Odry - Mariusz także walczy z nowotworem. Chociaż wygrał już kilka bitew, wojna trwa, a choroba nie daje za wygraną. Mariusz zdecydował się poprosić o pomoc i prowadzi kwestę za pomocą portalu zrzutka.pl. Tam można przeczytać więcej o jego chorobie, leczeniu oraz wesprzeć ten cel. Zachęcamy do tego ze swojej strony gorąco! https://zrzutka.pl/acng7t

Drukuj
692

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top