User Menu Search
Close
Pomaganie jest fajne
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Pomaganie jest fajne

Razem możemy wszystko !

Kibice Miedzi znani są z tego, że w trudnych chwilach można liczyć na ich pomoc. Na początku lutego zorganizowaliśmy dwie głośne akcje.  Pierwsza to wspólna akcja ośrodka Kibice Razem Miedź Legnica i legnickich Ultrasów. Licytacja koszulki Adama Pałasza – znanego w całej Polsce sportowca, kibica Śląska, wiernego przyjaciela Miedzi. Cena końcowa osiągnęła sumę 5 tyś. zł, a cały zysk z tej akcji został przeznaczony na pomoc dla Natalii, która dzielnie walczy o życie swojej córeczki Lilianny.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, ceglany mur i w budynku

Druga akcja zorganizowana przez nasz ośrodek i klub piłkarski Miedź Legnica to licytacja koszulki piłkarza Miedzi Marcina Garucha + podpisy całego zespołu – całkowity zysk leczenie ciężko chorej Amelki.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko i tekst „adidas VOTUMSA ODSZKODOWANIA”

Dodatkowo w lutym kibice Miedzi włączyli się w akcję oddawania krwi dla osób chorujących na COVid-19. Z podobną inicjatywą ruszyliśmy również podczas akcji zbiórki krwi dla Pauliny, która walczy o życie po bardzo ciężkim wypadku na motorze. Także jak widać – na legnickich kibiców można liczyć zawsze i od zawsze. HEJ MIEDŹ !

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

Drukuj
483

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top