User Menu Search
Close
Pomnik Jagiellonii
Jagiellonia Białystok

Pomnik Jagiellonii

poza ligą

Czas na podsumowanie zbiórki na budowę Pomnika Jagiellonii z okazji setnej rocznicy powstania Klubu.

W ciągu trzech miesięcy zbiórki na rzecz budowy pomnika wpłynęło 188 przelewów od 176 osób, dzięki czemu udało się zgromadzić 61761,20 zł. Jest to niemal 1/3 kwoty, która będzie potrzebna do postawienia pomnika.

W nadchodzącym 2021 roku priorytetem będzie dokończenie zbiórki i postawienie pomnika upamiętniającego setną rocznice powstania Klubu Jagiellonii Białystok. Postaramy się dotrzeć do jak największej liczby sympatyków Jagiellonii, by wnieśli swój nawet minimalny wkład w te formę uznania zasług Klubu dla miasta i regionu.
Ruszymy z licytacjami i innymi akcjami zachęcającymi do przyłączenia się do akcji.

Pamiętajcie, że naszym celem jest postawienie pomnika upamiętniającego Jagiellonię tylko rękoma kibiców i sympatyków naszego Klubu. Nie chcemy żadnych rządowych dotacji, pieniędzy z budżetów obywatelskich itp itd. 
Nie to że nimi gardzimy, tylko wyłącznie dlatego, że uważamy że honorem kibica Klubu, któremu się kibicuje jest zaangażowanie się i wsparcie inicjatywy sławiącej ponad 100 lat istnienia Jagiellonii.

Jest nas tysiące, czego świadczą wydarzenia z poprzednich lat (mecze u siebie , czy wyjazd na finał PP). I należy dotrzeć do tych wszystkich kibiców i sympatyków, uświadomić o słuszności upamiętnienia Jagiellonii z okazji setnej rocznicy powstania oraz zachęcić do dokonania wpłaty na ten cel.

Ruszamy pełną parą w styczniu ! 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku !

Drukuj
389

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top