User Menu Search
Close
Poznaliśmy grupy Duszyczki Cup dla rocznika 2011
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Poznaliśmy grupy Duszyczki Cup dla rocznika 2011

Duszyczki Cup 2021

Poznaliśmy grupy turnieju Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011. Łącznie zagra 15 zespołów, które zostały podzielone na trzy grupy 5-drużynowe. Turniej odbędzie się w niedzielę 28 listopada w Centrum PLEK. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 8.

Rozgrywki zostały podzielone na dwie fazy: eliminacyjną i finałową. Po rozegraniu eliminacji odbędzie się runda finałowa, w której rozgrywki odbywać się będą w pięciu 3-zespołowych grupach.

Terminarz grupy A i B został dostosowany tak, by drużyny Canarinhos Skórzewo i Wielkopolski Komorniki nie rozgrywały meczów o tych samych godzinach.

Wszystkie mecze trwać będą 13 minut.

Podział na grupy i terminarz Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 2011

Faza eliminacyjna

Grupa A

  1. Canarinhos Skórzewo Niebiescy
  2. Wielkopolska Komorniki I
  3. Rokita Rokietnica
  4. Stella Luboń
  5. Gwardia Koszalin

Terminarz grupy A – boisko A [czas gry – 1x13 min]

8:00 – Canarinhos Skórzewo Niebiescy – Rokita Rokietnica
8:15 – Wielkopolska Komorniki I – Stella Luboń
8:30 – Gwardia Koszalin – Canarinhos Skórzewo Niebiescy
8:45 – Rokita Rokietnica – Wielkopolska Komorniki I
9:00 – Stella Luboń – Gwardia Koszalin
9:15 – Gwardia Koszalin – Rokita Rokietnica
9:30 – Canarinhos Skórzewo Niebiescy – Wielkopolska Komorniki I
9:45 – Canarinhos Skórzewo Niebiescy – Stella Luboń
10:00 – Gwardia Koszalin – Wielkopolska Komorniki I
10:15 – Stella Luboń – Rokita Rokietnica

Grupa B

  1. Wielkopolska Komorniki II
  2. Akademia Reissa Dopiewo
  3. Canarinhos Skórzewo Żółci
  4. Akademia Wiary Lecha Robakowo
  5. AM Cracovia

Terminarz grupy B – boisko B [czas gry – 1x13 min]

8:00 – Wielkopolska Komorniki II – Akademia Reissa Dopiewo
8:15 – Canarinhos Skórzewo Żółci – Akademia Wiary Lecha Robakowo
8:30 – AM Cracovia – Wielkopolska Komorniki II
8:45 – Akademia Reissa Dopiewo – Canarinhos Skórzewo Żółci
9:00 – Akademia Wiary Lecha Robakowo – AM Cracovia
9:15 – Wielkopolska Komorniki II – Canarinhos Skórzewo Żółci
9:30 – AM Cracovia – Akademia Reissa Dopiewo
9:45 – Wielkopolska Komorniki II – Akademia Wiary Lecha Robakowo
10:00 – AM Cracovia – Canarinhos Skórzewo Żółci
10:15 – Akademia Wiary Lecha Robakowo – Akademia Reissa Dopiewo

Grupa C

  1. Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl
  2. Victoria Wysogotowo
  3. Unia Swarzędz
  4. Akademia Piłkarska Reissa Poznań
  5. Astra Ustronie Morskie

Terminarz grupy C – boisko B [czas gry – 1x13 min]

8:00 – Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl – Victoria Wysogotowo
8:15 – Unia Swarzędz – Akademia Piłkarska Reissa Poznań
8:30 – Astra Ustronie Morskie – Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl
8:45 – Victoria Wysogotowo – Unia Swarzędz
9:00 – Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Astra Ustronie Morskie
9:15 – Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl – Unia Swarzędz
9:30 – Astra Ustronie Morskie – Victoria Wysogotowo
9:45 – Akademia Piłkarska Reissa Nowy Tomyśl – Akademia Piłkarska Reissa Poznań
10:00 – Astra Ustronie Morskie – Unia Swarzędz
10:15 – Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Victoria Wysogotowo

Faza finałowa

Liga Mistrzów

  1. 1A
  2. 1B
  3. 1C

Terminarz Ligi Mistrzów [czas gry - 1x13 min]

10:45 – 1A – 1C [boisko A]
11:15 – 1B – 1A [boisko A]
11:30 – 1C – 1B [boisko A]

Liga Narodów

  1. 2A
  2. 2B
  3. 2C

Terminarz Ligi Narodów [czas gry - 1x13 min]

10:45 – 2A – 2C [boisko B]
11:00 – 2B – 2A [boisko B]
11:30 – 2C – 2A [boisko B]

Liga Europy

  1. 3A
  2. 3B
  3. 3C

Terminarz Ligi Europy [czas gry - 1x13 min]

10:30 – 3A – 3C [boisko A]
11:00 – 3B – 3A [boisko A]
11:30 – 3C – 3B [boisko C]

Liga Konferencji A

  1. 4A
  2. 4B
  3. 4C

Terminarz Ligi Konferencji A [czas gry - 1x13 min]

10:30 – 4A – 4C [boisko B]
11:00 – 4B – 4A [boisko C]
11:15 – 4C – 4B [boisko B]

Liga Konferencji B

  1. 5A
  2. 5B
  3. 5C

Terminarz Ligi Konferencji B [czas gry - 1x13 min]

10:30 – 5A – 5C [boisko C]
10:45 – 5B – 5A [boisko C]
11:15 – 5C – 5B [boisko C]

Turniej Duszyczki Cup jest współfinansowany ze środków Miasta Poznań.

Drukuj
565

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top