User Menu Search
Close
Przed meczem z Płomieniem Przyprostynia
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Przed meczem z Płomieniem Przyprostynia

W meczu 24. kolejki V ligi Wiara Lecha zagra w Twierdzy Śródka. Pojedynek z Płomieniem Przyprostynia odbędzie się w niedzielę, 7 maja o godzinie 18. Jesienią lepsi byli lechici – w Przyprostyni wygrali 5:3.

Po dwóch meczach bez wygranej Wiara Lecha wróciła na zwycięską ścieżkę. W Chorzeminie wygrała 3:1 i powiększyła przewagę nad drugą Olimpią Koło do siedmiu punktów. Płomień zajmuje miejsce w dolnej połówce tabeli – jest jedenasty. Zespół z Przyprostyni w ostatnich tygodniach prezentuje się poniżej oczekiwań. Ostatnie zwycięstwo odniósł w Wielką Sobotę, a następnie nie potrafił wygrać czterech kolejnych gier (bilans 0-1-3).

Wiara Lecha zmierzy się z Płomieniem po raz siódmy w historii. Trzykrotnie lechici podejmowali klub z Przyprostyni przy Gdańskiej. Dwie potyczki zakończyły się wygranymi – 1:0 i 2:0, a jedna srogą porażką niebiesko-białych, aż 1:7. Na wyjazdach Kibole przegrali dwa pierwsze mecze – 0:2 i 0:4. W ostatniej potyczce rozegranej w ubiegłym roku w październiku zdołali pokonać gospodarzy 5:3.

Mecz Wiara Lecha – Płomień Przyprostynia odbędzie się w niedzielę, 7 maja o godzinie 18 na stadionie MOS przy ulicy Gdańskiej. Sędzią głównym spotkania 24. kolejki będzie Radosław Śniadecki. Na liniach pomagać mu będą Michał Kałużny i Patryk Pakuszewski.

Drukuj
2038

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top