User Menu Search
Close
Motor Lublin
/ Kategorie: Motor Lublin

Przygotowania Motoru II Lublin do nowego sezonu.

Od niedawna nowym trenerem Motoru II Lublin jest dobrze znany na Lubelszczyźnie 46-letni Artur Bożyk były trener Chełmianki Chełm jak i też były zawodnik Motoru Lublin za czasów 1 ligi (sezon 2008/2009). Artur Bożyk prowadził w ubiegłym sezonie zespół U-17 Akademii Motoru Lublin i zastąpił na ławce trenerskiej w Motorze II Wojciecha Stefańskiego, który dołączył do sztabu pierwszego zespołu Motoru w eWinner 2 lidze.

Zespół rezerw jest już po pierwszym meczu kontrolnym gdzie w ostatnią sobotę wygrał w Opolu Lubelskim z miejscowym Opolaninem 3:0. Jutro Motor II rozegra drugi mecz kontrolny gdzie o godz. 9.30, na boisku przy ul. Rusałka w Lublinie podejmie 3-ligową Chełmiankę Chełm. W planach są jeszcze do rozegrania sparingi ze Świdniczanką Świdnik, Hetmanem Zamość i Lewartem Lubartów.

Znany jest już częściowy terminarz hummel IV ligi. Liga znowu została podzielona na dwie grupy, Motor wystąpi w I. Pierwszy swój mecz o ligowe punkty Motor rozegra u siebie z drużyną Świdniczanki Świdnik (13-14 sierpnia).

Terminarz i tabelę IV ligi znajdziecie tutaj.

Drukuj
1827

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top