User Menu Search
Close
Raport KIBICE RAZEM 2019
Kibice Razem
/ Kategorie: Kibice Razem

Raport KIBICE RAZEM 2019

Raport koordynacyjny z realizacji Programu KIBICE RAZEM 2019 r.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa "Raport Koordynacyjny z realizacji Programu KIBICE RAZEM". Miniony 2019 rok był pierwszym z trzyletniego nowego otwarcia Porgramu KBICIE RAZEM na lata 2019 - 2021. W 2019 roku otworzono kolejny, osiemnasty już, ośrodek KIBICE RAZEM. Nowe miejsce spotkań i aktywnej działalności społecznej powstało w województwie podkarpackim dla kibiców  i symaptyków Stali Stalowa Wola.

Schemat otwarcia ośrodka KIBICE RAZEM

Udział w Programie KIBICE RAZEM wymaga wiele zaufania od uczestniczących w nim podmiotów. Zapraszane do współpracy samorządy mają często wątpliwości czy przekazywanie dotacji ze środków publicznych na realizację programów kibicowskich jest działaniem racjonalnym i pożądanym społecznie. Kibice obawiają się z kolei utraty niezależności poprzez podjęcie zinstytucjonalizowanej współpracy
z takimi podmiotami jak Ministerstwo Sportu czy Polski Związek Piłki Nożnej. Dziesięcioletnia praktyka pokazuje jednak, że takie spotkanie dwóch różnych światów jest możliwe. Co więcej – w ogromnej większości przypadków staje się ono początkiem pozytywnej i długofalowej zmiany społecznej.

Celem raportu jest przybliżenie Programu KIBICE RAZEM wszystkim tym, którzy nie mieli okazji się z nim zetknąć. Chcielibyśmy też pochwalić się ogromem kreatywnej pracy wykonanej w ubiegłym roku przez kibiców – pracowników i wolontariuszy osiemnastu lokalnych ośrodków KIBICE RAZEM. Spektrum ich działań jest bardzo szerokie, dlatego skupiliśmy się w raporcie jedynie na tych kwestiach, które w 2019 roku były ważne dla samych koordynatorów. Opisujemy działania, którymi kibice chcą się pochwalić mając poczucie dobrze wykonanej pracy, a nawet dobrze spełnionego obowiązku wobec swej lokalnej społeczności.

Zachęcamy do zapoznania się z Raportem, który jest do pobrania TUTAJ.

 

 

Drukuj
19973

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top