User Menu Search
Close
Ratujemy ludzkie życia
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Ratujemy ludzkie życia

Rejestracja dawców szpiku DKMS

W sobotę tj. 30.09 podczas meczu 🟩🟦🟥 z Chrobrym od godz. 15:00 organizowana jest akcja charytatywna Miedzi Legnica i Fundacji DKMS. Chodzi o rejestrację potencjalnych 🫵🏻 dawców szpiku dla Darka i innych pacjentów.

Od siebie dodamy, że to nie pierwsza tego typu akcja. W przeszłości fani Miedzi pomagali już w rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Podczas każdej z nich nasi kibice nie zawiedli. Za każdym razem udowadnialiśmy, że mamy dobre serca, że ludzka krzywda nie jest nam obojętna. Efekt wcześniejszych akcji był taki, że liczba nowych potencjalnych dawców szpiku wzrastała o kolejne kilkadziesiąt osób. Mało tego wiemy o przynajmniej dwóch 💪🏻 osobach, które jak się okazało uratowały swoim biorcą życie. To nic nie kosztuje, nie boli a ludzkie życia ratuje. Także zapraszamy osoby zdrowe w wieku od 18 do 55 lat, które nie są jeszcze zarejestrowane w bazie do wzięcia udziału w tej szlachetnej akcji.

Czas rejestracji to dosłownie kilka minut. Krótki wywiad, wypełnienie potrzebnej dokumentacji, pobranie wymazu ze śliny i to by było na tyle.

#PomaganieJestFajne #DKMS #MiedźLegnica

Drukuj
566

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top