Remis na inauguracje

Liga

Po dość długiej przerwie wakacyjnej wystartowała najlepsza liga świata - EKSTRAKLASA !!

W pierwszej kolejce nowego sezonu Jaga zmierzyła się z Lechią Gdańsk na własnym boisku.

Wszyscy zastanawiali się przed meczem jak będzie wyglądała drużyna nowego/starego trenera Mamrota ?

I nie wyszło źle ! co prawda zremisowaliśmy 1-1 ale z gry i postawy zawodników można być zadowolonym.

Jagiellonia na początku drugiej połowy pierwsza straciła bramkę ale po niespełna 3 minutach doprowadziła do wyrównania i takim rezultatem zakończyło się spotkanie.

Na trybunach zasiadło ponad 8 tysięcy kibiców.

Jagiellonia Białystok – Lechia Gdańsk 1:1 (0:0)

Bramki: Jesús Imaz 55′ – Łukasz Zwoliński 52′

Jagiellonia: 55. Xavier Dziekoński – 14. Tomáš Přikryl, 4. Israel Puerto, 3. Błażej Augustyn, 2. Michał Pazdan, 5. Bojan Nastić (83′ 27. Bartłomiej Wdowik) – 26. Martin Pospíšil, 6. Taras Romanczuk, 8. Przemysław Mystkowski (56′ 23. Karol Struski) – 11. Jesus Imaz, 10. Fedor Černych (56′ 13. Andrzej Trubeha).

Lechia: 1. Zlatan Alomerović – 5. Bartosz Kopacz, 25. Michał Nalepa, 23. Mario Maloča, 20. Conrado – 22. Joseph Ceesay (68′ 17. Mateusz Żukowski), 36. Tomasz Makowski, 6. Jarosław Kubicki, 88. Jakub Kałuziński (61′ 69. Jan Biegański), 99. İlkay Durmus (81, 7. Maciej Gajos) – 9. Łukasz Zwoliński (81′ 28. Flávio Paixão).