Remis w Łodzi
Jagiellonia Białystok

Liga

W piątkowy wieczór na Stadionie w Łodzi zmierzyły się jedenastki ŁKS-u i Jagiellonii.
Od pierwszego gwizdka spotkanie było wyrównane. Obie ekipy próbowały tworzyć sytuacje podbramkowe.
Skuteczniejsi byli gospodarze, którzy w 23 minucie meczu wyszli na prowadzenie. Kilka minut przed przerwą sędzia podyktował rzut karny dla Jagi, który pewnie wykorzystał Pululu.
Do przerwy był remis 1-1, a Łodzianie kończyli I połowę w osłabieniu po czerwonej kartce.
W drugiej części gry przeważali Białostoczanie, którzy grając w przewadze jednego zawodnika co chwilę atakowali bramkę ŁKS-u.
W 77 minucie ponownie do siatki trafił Pululu i Jaga wyszła na prowadzenie.
Niestety nie udało się wyniku utrzymać do końca meczu. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry sędzia podyktował "jedenastkę" gospodarzom, którzy jej nie zmarnowali.
W ostatniej akcji meczu Imaz główkował z kilku metrów, jednak piłkę fartownie wybronił bramkarz ŁKS-u.
Na sektorze gości pojawiła się 465 osobowa ekipa fanów Jagiellonii (w tym 37 Mazur Ełk i 17 Warmia Grajewo).

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 2:2 (1:1)
Bramki: Tejan 23', Ramirez 90' z karnego - Pululu 40' z karnego, 77'.
Czerwona kartka: Hoti 45' za dwie żółte.

ŁKS Łódź: Aleksander Bobek - Kamil Dankowski, Nacho Monsalve (45+7. Adrien Louveau), Marcin Flis, Piotr Głowacki - Pirulo (67. Maciej Śliwa), Michał Mokrzycki, Jakub Letniowski (77. Adrian Małachowski), Engjell Hoti, Bartosz Szeliga (67. Piotr Janczukowicz) - Kay Tejan (77. Dani Ramirez).

Jagiellonia: Zlatan Alomerovic - Michal Sacek, Miłosz Matysik, Adrian Dieguez, Bartłomiej Wdowik - Dominik Marczuk (60. Kristoffer Hansen), Taras Romanczuk (66. Jarosław Kubicki), Nene, Jose Naranjo (82. Wojciech Łaski) - Jesus Imaz, Afimico Pululu (82. Aurelien Nguiamba).