User Menu Search
Close
Ruszyły zapisy na Duszyczki Cup 2021!
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Ruszyły zapisy na Duszyczki Cup 2021!

Duszyczki Cup 2021

Stowarzyszenie Wiara Lecha i Ośrodek Kibice Razem-Lech Poznań zapraszają na 7. edycję turnieju piłkarskiego "Duszyczki Cup". Rozgrywki odbędą się w niedzielę 28 listopada i niedzielę 5 grudnia pod balonem pneumatycznym w Centrum PLEK przy ulicy Margonińskiej. 

ZAPRASZAMY

Do udziału zapraszamy zespoły z roczników 2009, 2010, 2011 i 2012 (i młodsi) - kluby sportowe, stowarzyszenia i UKS-y.

OPŁATY I CO W ZAMIAN

Wpisowe: 300 zł (netto).

W ramach opłaty: uczestnictwo, medal, woda mineralna, słodka niespodzianka dla zawodników i trenera/opiekuna oraz okazyjne gadżety dla wszystkich zawodników!

Wszystkie drużyny rozegrają identyczną liczbę meczów. W fazie grupowej  - 3 mecze i w fazie pucharowej - 2 mecze (czas gry 1x13 minut). Łącznie każdy zespół czeka 5 spotkań. Skład będzie mógł liczyć maksymalnie 12 osób, grać będzie 7 zawodników (6+bramkarz).

Najlepsze trzy ekipy otrzymają pamiątkowe puchary i medale, a najlepszy bramkarz i strzelec statuetki i upominki Lecha Poznań. Wszystkie drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy.

ILE DRUŻYN ZAGRA?

Maksymalnie przyjmiemy po 16 zespołów. W związku z tym o zgłoszeniu na turniej będzie decydować kolejność wpłat.

JAK ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ?

Drużyny zgłaszamy poprzez wysłanie maila pod adres liga@wiaralecha.pl. W zwrotnej wiadomości osoba zgłaszająca zespół otrzyma listę zgłoszeniową i regulamin turnieju.

Następnie należy dokonać opłaty (300 PLN) na konto Stowarzyszenia Wiara Lecha: 70 1140 2004 0000 3602 7839 4241 | Tytułem: Opłata za udział [nazwa klubu] w turnieju Duszyczki Cup 2021 dla rocznika 20... .

HARMONOGRAM TURNIEJÓW DUSZYCZKI CUP 2021

28.11.2021 (niedziela)

2011 i młodsi

Faza grupowa

08:00 – 1. mecz grupy A, 1. mecz grupy B, 1. mecz grupy C
08:15 -  2. mecz grupy A, 2. mecz grupy B, 1. mecz grupy D
08:30 – 3. mecz grupy A, 2. mecz grupy D, 2. mecz grupy C
08:45 – 3. mecz grupy D, 3. mecz grupy B, 3. mecz grupy C
09:00 – 4. mecz grupy A, 4. mecz grupy B, 4. mecz grupy D
09:15 – 5. mecz grupy D, 5. mecz grupy B, 4. mecz grupy C
09:30 – 5. mecz grupy A, 6. mecz grupy B, 5. mecz grupy C
09:45 – 6. mecz grupy A, 6. mecz grupy D, 6. mecz grupy C

Faza pucharowa

1. miejsce – Liga Mistrzów
2. miejsce - Liga Narodów
3. miejsce – Liga Europy
4. miejsce – Liga Konferencji

10:00 – 1/2 LK, 1/2 LK, 1/2 LE
10:15 – 1/2 LN, 1/2 LN, 1/2 LE
10:30 – 1/2 LM, 1/2 LM, III m LK
10:45 – III m LE, III m LN, finał LK
11:00 – III m LM, finał LE, finał LN
11:15 – finał LM
11:30 - rozdanie nagród

2009 i młodsi

Faza grupowa

12:15 – 1. mecz grupy A, 1. mecz grupy B, 1. mecz grupy C
12:30 -  2. mecz grupy A, 2. mecz grupy B, 1. mecz grupy D
12:45 – 3. mecz grupy A, 2. mecz grupy D, 2. mecz grupy C
13:00 – 3. mecz grupy D, 3. mecz grupy B, 3. mecz grupy C
13:15 – 4. mecz grupy A, 4. mecz grupy B, 4. mecz grupy D
13:30 – 5. mecz grupy D, 5. mecz grupy B, 4. mecz grupy C
13:45 – 5. mecz grupy A, 6. mecz grupy B, 5. mecz grupy C
14:00 – 6. mecz grupy A, 6. mecz grupy D, 6. mecz grupy C

Faza pucharowa

1. i 2. miejsce – Liga Mistrzów
3. miejsce – Liga Europy
4. miejsce – Liga Konferencji

14:15 – 1/2 LK, 1/2 LK, 1/2 LE
14:30 – 1/2 LN, 1/2 LN, 1/2 LE
14:45 – 1/2 LM, 1/2 LM, III m LK
15:00 – III m LE, III m LN, finał LK
15:15 – III m LM, finał LE, finał LN
15:30 – finał LM
15:45 - rozdanie nagród

05.12.2021 (niedziela)

2012 i młodsi

Faza grupowa

08:00 – 1. mecz grupy A, 1. mecz grupy B, 1. mecz grupy C
08:15 -  2. mecz grupy A, 2. mecz grupy B, 1. mecz grupy D
08:30 – 3. mecz grupy A, 2. mecz grupy D, 2. mecz grupy C
08:45 – 3. mecz grupy D, 3. mecz grupy B, 3. mecz grupy C
09:00 – 4. mecz grupy A, 4. mecz grupy B, 4. mecz grupy D
09:15 – 5. mecz grupy D, 5. mecz grupy B, 4. mecz grupy C
09:30 – 5. mecz grupy A, 6. mecz grupy B, 5. mecz grupy C
09:45 – 6. mecz grupy A, 6. mecz grupy D, 6. mecz grupy C

Faza pucharowa

1. miejsce – Liga Mistrzów
2. miejsce - Liga Narodów
3. miejsce – Liga Europy
4. miejsce – Liga Konferencji

10:00 – 1/2 LK, 1/2 LK, 1/2 LE
10:15 – 1/2 LN, 1/2 LN, 1/2 LE
10:30 – 1/2 LM, 1/2 LM, III m LK
10:45 – III m LE, III m LN, finał LK
11:00 – III m LM, finał LE, finał LN
11:15 – finał LM
11:30 - rozdanie nagród

2010 i młodsi

Faza grupowa

12:15 – 1. mecz grupy A, 1. mecz grupy B, 1. mecz grupy C
12:30 -  2. mecz grupy A, 2. mecz grupy B, 1. mecz grupy D
12:45 – 3. mecz grupy A, 2. mecz grupy D, 2. mecz grupy C
13:00 – 3. mecz grupy D, 3. mecz grupy B, 3. mecz grupy C
13:15 – 4. mecz grupy A, 4. mecz grupy B, 4. mecz grupy D
13:30 – 5. mecz grupy D, 5. mecz grupy B, 4. mecz grupy C
13:45 – 5. mecz grupy A, 6. mecz grupy B, 5. mecz grupy C
14:00 – 6. mecz grupy A, 6. mecz grupy D, 6. mecz grupy C

Faza pucharowa

1. i 2. miejsce – Liga Mistrzów
3. miejsce – Liga Europy
4. miejsce – Liga Konferencji

14:15 – 1/2 LK, 1/2 LK, 1/2 LE
14:30 – 1/2 LN, 1/2 LN, 1/2 LE
14:45 – 1/2 LM, 1/2 LM, III m LK
15:00 – III m LE, III m LN, finał LK
15:15 – III m LM, finał LE, finał LN
15:30 – finał LM
15:45 - rozdanie nagród

GDZIE KIEROWAĆ PYTANIA DOTYCZĄCE TURNIEJU?

Pytania związane z turniejem kierujcie pod adres mailowy: liga@wiaralecha.pl lub poprzez kontakt telefoniczny - 883 977 334.

PARTNERZY TURNIEJU

Na siódmą edycję Duszyczki Cup zapraszają Miasto Poznań, Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz, Stowarzyszenie Wiara Lecha i WL Liga.

Partnerzy turnieju: PRAT, Taskoprojekt

Turniej Duszyczki Cup jest współfinansowany ze środków Miasta Poznań.

Drukuj
580

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top