User Menu Search
Close
Ruszyły zapisy na zajęcia bokserskie
Lechia Gdańsk
/ Kategorie: Lechia Gdańsk

Ruszyły zapisy na zajęcia bokserskie

ZAPISY DO SZKÓŁKI BOKSERSKIEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 🔥🥊

🥊Prowadzimy nabór do naszej prestiżowej szkółki bokserskiej dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat! Jeśli jesteś pełen pasji i chcesz rozpocząć swoją przygodę z boksem, to jest doskonała okazja dla Ciebie!

🥊 Nasza szkółka bokserska oferuje nie tylko intensywne treningi, ale również gwarancję profesjonalnego prowadzenia przez wykwalifikowanych trenerów. Nasi trenerzy posiadają dyplomy i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość nauki i bezpieczeństwo podczas treningów.

🥊 I co najważniejsze - treningi są DARMOWE! Chcemy dać szansę każdemu młodemu zawodnikowi, niezależnie od statusu finansowego, aby mógł rozwijać swoje umiejętności bokserskie.

📍 Treningi są organizowane przez Stowarzyszenie Lwy Północy - Pragniemy przekazać naszą pasję i wiedzę kolejnym pokoleniom bokserów, dlatego czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami!

📞 Aby dowiedzieć się więcej lub zapisać się na zajęcia, skontaktuj się z nami pod numerem +48 451-028-085. Czekamy na Twoje telefon lub wiadomość!

Drukuj
1423

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top