User Menu Search
Close
Siedziba KR Stal Mielec zaczyna nabierać blasku!
JN
/ Kategorie: Kibice Razem

Siedziba KR Stal Mielec zaczyna nabierać blasku!

Po tym jak Urząd Miasta dał zielone światło i została podpisana umowa pomiędzy Samorządem a Stowarzyszeniem Kibiców dotycząca współpracy w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki KIBICE RAZEM, przyszedł czas na stworzenie miejsca pracy i spotkań dla kibiców Stali.

Naturalnym krokiem wydawało się umieszczenie takiego ośrodka na mieleckim stadionie. Lokal został wyznaczony na głównej trybunie stadionu, w pomieszczeniach wcześniej zaprojektowanych jako lokale usługowe. Gdy tylko przekazano klucze kibicom, ci zabrali się do pracy. Malowanie pomieszczeń, instalacja armatury, oświetlenia czy zakup i montaż niezbędnych mebli – to część prac, która została już wykonana. Wszystko wskazuje na to, że oficjalne otwarcie lokalu odbędzie się jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji.

lokal KR Stal Mielec

Bardzo cieszymy się, że wszystko tak sprawnie idzie. Nie jest to jednak kwestia przypadku, a wcześniej stworzonego harmonogramu, w którym pieczołowicie odhaczamy kolejne pozycje – mówi koordynator KIBICE RAZEM Stal Mielec, Arkadiusz Michoń.

Przypomnijmy, że umowa pomiędzy Urzędem Miasta Mielec a Stowarzyszeniem Kibiców FKS Stal Mielec „Chłopcy ze Stali” została podpisana pod koniec marca . Jednak jeszcze przed oficjalnym sformalizowaniem współpracy kibice współorganizowali Turniej Organizacji Pozarządowych NGOTournament czy też zorganizowali spotkanie z Pawłem Grabą posiadaczem jednej z największych w Polsce kolekcji szalików klubowych.

prace remontowe w lokalu KR Stal Mielec

Drukuj
11958

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top