Sparing: Wiara Lecha – Victoria Września 1:7

Wiara Lecha przegrała sparing z czwartoligową Victorią Września na trzy tygodnie przed inauguracją rundy wiosennej. Jedyną bramkę dla Lechitów zdobył Daniel Mankiewicz.

Podopieczni trenera Łukasza Kubiaka dobrze weszli w mecz, co szybko przekuli w zdobycz bramkową. W 11 minucie Daniel Mankiewicz oddał strzał zza pola karnego i piłka po odbiciu od słupka wylądowała w bramce. Po kilkunastu minutach inicjatywę przejęli goście, którzy coraz częściej kreowali sobie groźne sytuacje. Czwartoligowiec wykazywał się w sobotnie popołudnie bardzo wysoką skutecznością i wykorzystywał każdy błąd Wiary. Do przerwy rywale zdołali nie tylko wyrównać, ale także strzelić dwie kolejne bramki, które dały im pewne prowadzenie.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ większej zmianie i to Victoria prowadziła grę i prezentowała czwartoligową jakość. W efekcie Lechici stracili cztery kolejne bramki i szósty sparing zakończył się wysoką porażką.

W następną sobotę o godzinie 18:00 Lechitów czeka kolejna gra kontrolna. Tym razem rywalem będzie piątoligowa Concordia Murowana Goślina.

Wiara Lecha – Victoria Września 1:7 (1:3)

Bramki: 11’ Daniel Mankiewicz – 23’, 40’, 44’, 48’, 60’, 68’, 90’

Wiara Lecha: Mikołaj Nawrowski (46. Michał Pecold) – Patryk Olaszczyk (67. Krzysztof Kaźmierczak), Kuba Kałżyński (35. Jan Makowski) Dawid Czerniejewicz, Mikołaj Hudziak, Jakub Maćkowiak (46. Łukasz Szumiński), Jakub Wilk (67. Jakub Maćkowiak), Sergei Krivets, Krzysztof Kaźmierczak (46. Marcin Daniel), Michał Niedźwiedzki (67. Daniel Mankiewicz), Daniel Mankiewicz (46. Piotr Makowski)