User Menu Search
Close
Sportowe i zdrowe ferie zimowe - dzień 1 - OLD School Boxing GYM - Legnica
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Sportowe i zdrowe ferie zimowe - dzień 1 - OLD School Boxing GYM - Legnica

Sport to zdrowie każdy KIBIC CI to powie !

I wystartowały! Ferie zimowe z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica uważamy za rozpoczęte ! Pierwszy dzień po za naszym ośrodkiem i od razu ruszamy z mocnym sportowym akcentem. Na start 20 młodych kibiców Miedzianki wzięło udział w ponad godzinnym treningu bokserskim prowadzonym przez profesjonalnego trenera, kibica Miedzi – Mikołaja .

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją i w budynku

Miejsce – OLD School Boxing GYM - Legnica – świetny klub w oldschoolowym klimacie prowadzony przez profesjonalistów w swoim fachu. I tak na start mocna rozgrzewka, następnie krótki trening wytrzymałościowy, techniczny i na sam koniec sparingi w pełnowymiarowym ringu z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu!

Obraz może zawierać: buty

To musiało się podobać i się podobało. Dzieciaki zmęczone, ale bardzo zadowolone. Dziękujemy za zaproszenie. Na pewno nie była to nasza ostatnia wizyta w waszym klubie. Z tego miejsca zachęcamy wszystkich do czynnego uprawiania sportów. Zapraszamy również do odwiedzenia klubu OLD School Boxing GYM - Legnica może akurat załapiecie bakcyla i odkryjecie w sobie talent bokserski. Poniżej słów kilka o tym klimatycznym miejscu …

Obraz może zawierać: 2 osoby, w budynku

, Wspaniała spuścizna Polskiego Boksu Olimpijskiego jak i liczne sukcesy legnickich szermierzy na pięści z “Miedzi Legnica”, były przysłowiowym wiatrem w żagle dla grupy miłośników tej pięknej dyscypliny. Stowarzyszenie Klub Sportowy OLD School Boxing GYM Legnica to efekt połączenia historii, pasji, doświadczenia, współpracy oraz chęci przybliżenia i rozpropagowania boksu w naszym mieście. To nowa inicjatywa wypełniona koleżeńską atmosferą i niejednokrotnie udowadniającą fakt, że boks może być sportem dla całej rodziny.”

SPORT TO ZDROWIE KAŻDY KIBIC CI TO POWIE! HEJ MIEDŹ ! 

Obraz może zawierać: 1 osoba, broda i w budynku

Drukuj
1175

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top