User Menu Search
Close
Sportowe i zdrowe ferie zimowe – dzień 3
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Sportowe i zdrowe ferie zimowe – dzień 3

Stadion Sportowy im.Orła Białego | pik.legnica.pl + warsztaty kulinarne z OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W LEGNICY

Trzeci dzień ferii z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica za nami. Tym razem wybraliśmy się do naszej świątyni, którą jest Stadion Sportowy im.Orła Białego | pik.legnica.pl. I tak na sam początek zwiedzanie trybuny B od środka. Wizyta w biurze Łysego, zapoznanie się z historią naszego klubu, możliwość zobaczenia z bliska kolekcji najważniejszych ,,zdobyczy” Miedzianki w tym min. pucharów za awans do Ekstraklasy czy choćby repliki trofeum za wygrany Puchar Polski z 1992 roku.

Obraz może zawierać: w budynku

Obraz może zawierać: 4 osoby

Do tego zbiory Krzysztofa w postaci proporczyków i koszulek klubowych. Zwiedzanie pozostałych pomieszczeń i poznanie reszty pracowników Miedzianki, bez których klub nie mógł by funkcjonować.

Obraz może zawierać: 8 osób, dziecko i salon

Po części ,,turystycznej” przyszedł czas na … warsztaty kulinarne. Warsztaty, które w dniu dzisiejszym pod trybuną A zorganizował legnicki OSiR. Tym samym nasze hasło ,,Sportowe i ZDROWE ferie zimowe” nabrało jeszcze większego sensu. Nasi młodzi fani mieli okazje własnoręcznie przygotować dla samych siebie kanapki składające się wyłącznie ze zdrowej żywności w postaci przeróżnych warzyw, serów i wędlin. Kreatywność naszych młodych kibiców zaskoczyła wszystkich.

Obraz może zawierać: 1 osoba, je, siedzi, tabela, dziecko i jedzenie

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie jedzą, ludzie siedzą, dziecko i tabela

Jako że do startu 1 ligi w Legnicy jeszcze trochę czasu zostało, a większość naszych młodych kibiców już mocno tęskni za meczami postanowiliśmy troszkę pośpiewać na trybunach. I tak na spontanie powstała krótka, ale naprawdę głośna zapowiedź (którą usłyszycie niebawem) zbliżającego się wielkimi krokami meczu Miedzi z Zagłębiem Sosnowiec. Do zobaczenia jutro ... 16 dni … HEJ MIEDŹ!

Obraz może zawierać: 6 osób

 

Drukuj
740

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top