User Menu Search
Close
Spotkania kolekcjonerów pamiątek Odry Opole
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Spotkania kolekcjonerów pamiątek Odry Opole

Po meczu z GKSem Jastrzębie zapraszamy do naszego ośrodka na ciekawe spotkanie!

Nasz ośrodek słynie ze spotkań poświęconych historii - tym razem jednak chodzi o historię naszego klubu i nie tylko o nią! W niedzielę 24.10 o 18.00 (a więc bezpośrednio po zakończeniu meczu Odry z GKSem Jastrzębie) zapraszamy do naszego ośrodka, gdzie będzie można zapoznać się z licznymi pamiątkami związanymi z Odrą Opole. Swoją obecność zadeklarowali zbieracze piłkarskich koszulek, kibicowskich szalików, osoby kolekcjonujące wlepki, bilety, programy meczowe i inne pamiątki, będzie to więc nie lada gradka dla osób zainteresowanych naszym klubem, jego historią oraz kolekcjonerów.

Wierzymy, że to spotkanie pozwoli lepiej zintegrować środkowisko "zbieraczy" z Opola, umożliwi wymianę doświadczeń i da impuls do kolejnych wspólnych działań.

Osoby chcące zaprezentować swoje kolekcje prosimy o kontakt za pośrednictwem facebooka lub mailowo (kontakt@jednaodra.pl), a wszystkich zachęcamy do odwiedzin, oglądania kolekcji i życzymy wielu interesujących rozmów, owocnych wymian i rozbudowych każdej nawet najmniejszej kolekcji pamiatek!

Drukuj
206

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top