User Menu Search
Close
Sztafeta - Biegniemy dla Pawła!
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Sztafeta - Biegniemy dla Pawła!

Wszyscy widzieliśmy transparenty skierowane do naszego kolegi Pawełka. Wylew i paraliż prawej strony ciała. Tak brzmi wyrok, który otrzymał. Znacie Go z Kotła, znacie z wyjazdów, znacie z meczów DWL. Naszemu koledze trzeba pomóc. Ale nie chcemy, by była to tylko kolejna zbiórka na rehabilitację. To, co stało się Pawłowi, może spotkać każdego z nas. Za tydzień, za miesiąc, za kilka lat, albo za 15 minut.

Chcielibyśmy, aby jak najbardziej zwiększyć świadomość społeczną i zebrać jak najwięcej środków potrzebnych na powolny powrót do zdrowia. Tak mocno, jak tylko na to choroba pozwoli. Dobrze byłoby to połączyć z aspektem życia kibolskiego...

W pierwszej kolejce nowego sezonu gramy z Zagłębiem Lubin. Postanowiliśmy pobiec na to spotkanie, by pod stadionem zobaczyć się z Pawłem, by razem dopingować Kolejorza.

Przebiegnięcie około 150 kilometrów to wyjątkowy wyczyn. Dlatego postanowiliśmy pobiec w KIBOLSKIEJ SZTAFECIE. Każdy odcinek będzie mieć 10 kilometrów.

Zapraszamy wszystkich kibiców, sekcje, fan klubu do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Każdy z uczestników (i nie tylko) będzie mieć okazję kupić okazjonalną koszulkę - cegiełkę. Prosimy o zgłoszenia na PM wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w naszej sztafecie i dobiec do Lubina - dla Pawełka.

O szczegółach organizacyjnych nie będę tutaj się za długo rozpisywać. Będziemy odpowiednio przygotowywać stacje na trasie, oraz eskortę i pilotów. Projekt koszulki już wkrótce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sponsorów, który zechcą wziąć udział w naszej inicjatywie. Wierzymy, że firma Grupa Aforti która na łamach prasy tak mocno chwali się współpracą z kibicami - jako pierwsza wesprze naszą akcję!

Drukuj
62

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top