User Menu Search
Close
Taksoprojekt sponsorem strategicznym Duszyczek Wiary Lecha
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Taksoprojekt sponsorem strategicznym Duszyczek Wiary Lecha

Taskoprojekt to firma inżynierska, która od 1969 roku zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu. Obecnie większość realizacji firmy znajduje zastosowanie w obszarze automotive.

Z roku na rok, małymi kroczkami, nasze Duszyczki rozwijają się nie tylko sportowo, ale też organizacyjnie. Po otrzymaniu dotacji z Gminy i Miasta Kórnik, udało się wywalczyć boisko w Robakowie, którym zajmujemy się od zeszłej wiosny. Teraz przyszedł czas na pozyskanie sponsora strategicznego. Dzięki firmie Taskoprojekt będziemy mogli zrobić kolejny krok na przód. – mówi Paweł Piestrzyński, prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha.

Nasza firma wywodzi się z przemysłu kolejarskiego, więc z ogromną radością rozpoczynamy współpracę z kibicami Kolejorza, którzy nie tylko dopingują swój ekstraklasowy klub, ale także prowadzą, z sukcesami, własny. Cieszymy się, że będziemy mogli pomóc w rozwoju projektu skierowanego do grup młodzieżowych – powiedział prezes Taskoprojekt, Sławomir Szata.

Duszyczki Wiary Lecha istnieją od 2013 roku. Młodzieżowe drużyny reprezentują WL w rozgrywkach trzecich lig okręgowych WZPN-u w rocznikach 2006 i 2009, a swoje domowe pojedynki rozgrywają na boisku przy ulicy Szkolnej w Robakowie.

 

Drukuj
9927

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top