User Menu Search
Close
Trójkolorowe Święta - konkurs plastyczny
Śląsk Wrocław
/ Kategorie: Śląsk Wrocław

Trójkolorowe Święta - konkurs plastyczny

Stowarzyszenie Wielki Śląsk w partnerstwie z Kibice Razem Śląsk Wrocław rusza z konkursem dla wszystkich osób lubiących prace plastyczne i chcących podzielić się swoimi umiejętnościami z najstarszymi obywatelami Wrocławia. Zabawę, bez względu na wiek, kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i wszystkich osób młodych duchem z artystyczną duszą.

Wiele osób pewnie pamięta coroczne tworzenie kartek oraz ozdób świątecznych, które w tym okresie odbywało się w budynku klubowym przy ulicy Oporowskiej 62. Jednak szalejąca pandemia oraz wprowadzone obostrzenia spowodowały w tym roku zmianę dotychczasowej formuły tego wydarzenia.

Tym razem stawiamy na formę konkursową. Na czym to będzie polegać? Śpieszymy z wyjaśnieniem.

Każda z osób, która zechce wziąć udział, jest proszona o własnoręczne zrobienie kartki lub ozdoby świątecznej np. bombki, łańcucha na choinkę, stroika itd. Technika wykonania jest dowolna – począwszy od rysunku, poprzez wyklejanie, wyplatanie itp. Szczególnie punktowane będą wszelkie akcenty związane z naszym klubem. Skończone dzieło należy wysłać lub dostarczyć do następujących punktów:

– Siedziba Stowarzyszenie Wielki Śląsk i Kibice Razem Śląsk Wrocław przy ulicy Szewskiej 66/67A – uprzednio kontaktując się w wiadomości prywatnej odnośnie godziny dostarczenia prac.

– Sklep kibiców Twierdza Wrocław przy ulicy Czystej 7 – od poniedziałku do piątku godz. 11-18, sobota godz. 11-16.

– Siedziba klubu WKS Śląsk Wrocław SA przy ulicy Oporowskiej 62 – na portierni przy głównym wejściu.

Prace zbieramy do 20 grudnia włącznie.

Do prac należy dołączyć następujące dane:
– imię i nazwisko,
– e-mail,
– telefon kontaktowy,
– wiek (w przypadku osób do 18 roku życia).

Wykonane przez Was kartki oraz ozdoby świąteczne zostaną przekazane Kombatantom, a także seniorom, którzy nadchodzące święta spędzą samotnie w domach oraz szpitalach. Pokażmy, że kibice Śląska pamiętają o tych często samotnych osobach!

Artystów nagrodzonych prac obdarujemy koszulkami meczowymi WKS Śląsk Wrocław SA (z autografami piłkarzy na życzenie) oraz gadżetami Śląska.

Zdjęcia wszystkich prac zamieścimy na stronie. 

Trójkolorowe Święta - konkurs plastyczny

Drukuj
6685

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top