Turniej ośrodków Kibice Razem za nami
GKS Bełchatów
/ Kategorie: GKS Bełchatów

Reprezentacja naszego ośrodka wzięła udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Ośrodków Kibice Razem, który odbył się w dniach 26-28 sierpnia w Spale.

W turnieju uczestniczyło 19 ośrodków Kibice Razem z całego kraju, w tym zespoły z Bełchatowa, Białegostoku, Chorzowa, Gdańska, Gdyni, Kalisza, Kielc, Legnicy, Lublina, Mielca, Nowego Sącza, Opola, Poznania, Stalowej Woli, Szczecina, Tychów, Warszawy, Wrocławia i Zabrza.

Zawody były podzielone na dwa etapy: pierwszy obejmował 9 konkurencji, takich jak drużynowy skok w dal, przeciąganie liny, bieg wahadłowy i bramka celnościowa. Drugi etap to rozgrywki piłki nożnej. W klasyfikacji końcowej zwyciężyła Polonia Warszawa, przed Pogonią Szczecin i Stalą Stalowa Wola. Nasz zespół zajął ósme miejsce – gratulujemy!

Turniej, jak zawsze, został zorganizowany na najwyższym poziomie, a dzieci miały okazję korzystać z licznych atrakcji. Organizatorami wydarzenia byli Ministerstwo Sportu oraz Polski Związek Piłki Nożnej.