Tylko remis ze Stalą !

Liga

Sobotnie spotkanie ze Stalą Mielec zgromadziło na trybunach prawie 7 tysięcy kibiców białostockiej Jagiellonii.
Trzy punkty z drużyną z Podkarpacia wydawały się naturalne, szczególnie po ostatnim niezłym meczu w Grodzisku Wielkopolskim z Wartą Poznań.
Nic z tego.
Pomimo, że Jaga była lepszą drużyną w tym spotkaniu to na prowadzenie pierwsi wyszli goście już w 11 minucie spotkania.
Ich radość nie trwała zbyt długo, bo w zaledwie 9 minut, kiedy to z główki wyrównał Puerto.
Jaga atakował, stwarzała sytuacje, z których jednak nic nie wynikało i mecz zakończył się remisem 1-1.

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec 1:1(1:1)
Bramki: Israel Puerto 20′ – Jonathan de Amo 11′

Jagiellonia: 1. Pavels Steinbors – 14. Tomas Prikryl, 4. Israel Puerto, 3. Błażej Augustyn, 2. Michał Pazdan (81′ 25. Bogdan Tiru), 5. Bojan Nastić (55′ 20. Kacper Tabiś) – 26. Martin Pospíšil (81′ 44. Krzysztof Toporkiewicz), 6. Taras Romanczuk, 23. Karol Struski (80′ 99. Bartosz Kwiecień) – 11. Jesus Imaz, 16. Michał Żyro (68′ 9. Bartosz Bida).
Stal: 13. Rafał Strączek – 32. Jonathan de Amo, 21. Mateusz Matras, 5. Mateusz Żyro – 11. Maksymilian Sitek, 8. Maciej Urbańczyk, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 23. Krystian Getinger – 10. Mateusz Mak (74′ 45. Konrad Wrzesiński), 99. Fabian Piasecki (69′ 9. Maciej Jankowski), 22. Koki Hinokio (84′ 14. Kamil Kościelny).