User Menu Search
Close
W niedzielę z KP Września
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

W niedzielę z KP Września

Futsaliści Wiary Lecha w niedzielę, 13 listopada zmierzą się u siebie z KP Wrześnią. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 11:30. Areną pojedynku w ramach 4. kolejki II ligi będzie hala Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Początek sezonu w wykonaniu futsalistów Kolejorza rozczarował. Niebiesko-biali w trzech spotkaniach zgromadzili ledwie trzy punkty za domową wygraną z AZS-em UMK Toruń. Z wyjazdów lechici wrócili na tarczy – przegrali 0:2 w Koninie, a następnie ulegli Futsalowi Gostyń. W Gostyniu Wiara Lecha zdobyła aż osiem bramek, czyli tyle samo ile zaaplikowała torunianom. Lechici zapomnieli jednak całkowicie o defensywie tracąc aż czternaście goli.

Rehabilitacja za przegraną w Koninie była udana. Podopieczni trenera Dariusza Pieczyńskiego odpowiednio zareagowali na porażkę i nie dali szans gościom z Torunia. Podniesienie po blamażu w Gostyniu będzie trudniejsze. Do Poznania przyjedzie KP Września, czyli najlepszy wielkopolski zespół II ligi z poprzedniego sezonu, który na inaugurację obecnej kampanii przegrał u siebie z Futsalem Chełmża 5:8. Wiara Lecha podczas okresu przygotowawczego miała okazję zmierzyć się z najbliższym rywalem przy okazji meczu kontrolnego. Futsalowy Kolejorz nie miał problemów z ograniem wrześnian. Wygrał na wyjeździe 7:4.

Mecz Wiara Lecha – KP Września odbędzie się w niedzielę, 13 listopada o godzinie 11:30 w hali Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo. Transmisję z pojedynku przeprowadzi telewizja internetowa TVCom.pl.

Drukuj
64

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top