User Menu Search
Close
Adrian Byłeń
/ Kategorie: Kibice Razem

Ważny komunikat dla zorganizowanych grup kibiców wybierających się na Euro autokarami

Darmowe parkingi dla autokarów i busów zorganizowanych grup kibiców

UEFA EURO 2016Organizatorzy przy każdym stadionie, na którym będą odbywać się mecze Mistrzostw Europy udostępnią dwa darmowe parkingi dla autokarów i busów zorganizowanych grup kibiców. Jeden dla grupy kibiców drużyny występującej jako gospodarz, drugi, naturalnie dla kibiców drużyny gości.

 

W celu otrzymania odpowiedniej przepustki na parking dla autokarów i busów należy wejść w podany poniżej link i postępować zgodnie z zaleceniami. Narzędzie dostępne jest jedynie w języku angielskim.

 

https://uefa.fame.uefa.com/EBS/BusParking/Introduction.aspx?p1=MTUwMDAzOTI2&p2=MQ%3d%3d

 

autokarKażde ze zgłoszeń zostanie zweryfikowane przez służby zapewniające ochronę podczas Mistrzostw. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, a także potwierdzenie pozytywnego rozpatrzenia wniosku zostanie wysłane drogą mailową. Przepustka zostanie wysłana na wskazany adres mailowy w formie pliku w formacie PDF do samodzielnego wydruku. Każda taka wjazdówka na parking przy stadionie zawierać będzie unikalny kod kreskowy, którego skanowanie na miejscu przez ochronę upoważni autokar do wjazdu na teren parkingu.

 

Zainteresowanych otrzymywaniem na bieżąco za pomocą SMSów takich informacji jak powyższa zachęcamy do zapisania się do specjalnego systemu SMS przygotowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej. System jest wolny od reklam i darmowy.  Będzie on funkcjonować również przed i podczas najbliższych meczów towarzyskich z Holandią i Litwą oraz podczas wszystkich meczów kadry na Euro we Francji.

 

serwis SMS dla kibicówAby dołączyć do abonentów nowego serwisu wystarczy wysłać SMS o treści START na numer 500 505 505. Koszt takiego SMS-a to koszt zwykłej wiadomości tekstowej według stawek naliczanych przez danego operatora. W analogiczny sposób będzie też można zrezygnować z usługi wysyłając wiadomość STOP na numer 500 505 505. Więcej o systemie można przeczytać klikając <<<<TUTAJ>>>>.

Drukuj
7500

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top