User Menu Search
Close
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Wakacje z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica

Z naturą za pan brat

Po sportowych zmaganiach na boiskach piłkarskich, basenie czy choćby bieżni legnickiego stadionu bocznego przyszła pora na chwilę relaksu. Tym razem w ramach sportowych wakacji z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica wybraliśmy się do pod legnickiej miejscowości Raczkowa, w której to znajduje się Ranczo 13. Wyjątkowe miejsce z historycznym klimatem, na terenie którego znajdują się min. mongolskie jurty, czyli oryginalne domki pochodzące z odległej środkowowschodniej Azji.

Dodatkową atrakcją do zwiedzenia dla naszych młodych kibiców była mini stadnina oraz ośrodek FOPiT GOBI, który zajmuje się rehabilitacją dzikich zwierząt. W skrócie. Bez ingerencji właścicieli tego ośrodka zwierzaki, które z różnych powodów się tu znalazły nie miałyby możliwości powrotu na łono natury. Wśród osobników, które było nam dane dzisiaj poznać były min. przeróżne ptaki, a w śród nich wielki orzeł bielik, był przesympatyczny lisek ,,Farcik” czy choćby konie, które wywarły wśród naszej młodzieży chyba największe zainteresowanie.

Oprócz kontaktu z naturą nasi podopieczni mieli okazje zasmakować grillowe przysmaki, które własnoręcznie w dniu poprzedzającym tą wycieczkę przygotowywali w naszym ośrodku. Jako że nasze tegoroczne wakacje przygotowywane są pod hasłem ,,sportowe” to zaraz po nabraniu sił przyszła pora na zawody sportowo-strzeleckie. Było strzelanie z broni używanej na co dzień do Paintballa, były zawody strzeleckie z pistoletu na naboje kulkowe czy choćby turniej łuczniczy. Jednymi słowy działo się naprawdę sporo.

Podsumowując kolejny dzień naszych letnich ferii chcieli byśmy podziękować wspaniałym ludziom, dzięki którym udało nam się zorganizować ten dzień naszym podopiecznym. Podziękować, a zarazem pogratulować podejścia przede wszystkim do zwierzaków. Wielkie brawa dla was za tak szlachetną inicjatywę jaką jest bez wątpienia ośrodek FOPiT GOBI. Brawo WY. My jako koordynatorzy projektu Kibice Razem mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie i w najbliższym czasie będziemy kontynuowali naszą współpracę. HEJ MIEDŹ !

Drukuj
1347

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top