User Menu Search
Close
Walczymy o karnety za 5zł w budżecie obywatelskim!
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Walczymy o karnety za 5zł w budżecie obywatelskim!

Wspieramy akcję głosowania na projekt "Kibicuj #wRytmieOdry" w Budżecie Obywatelskim Miasta Opola

Z inicjatywy naszego klubu, do budżetu obywatelskiego zgłoszono projekt "kibicuj #wRytmieOdry", który ma na celu refundację kosztów karnetów dla 2 tysięcy kibiców na sezon 2021/22. Jeśli odpowiednia liczba głosów zostanie oddana właśnie na ten projekt to w kolejnym sezonie "niebiesko-czerwoni" będą za karnet na cały sezon musieli zapłącić symboliczne 5zł.

Aby było to możliwe trzeba wejść na dedykowaną stronę i wybrać niebieskie pole "głosuję". Następnie wypełniamy swoje dane i zaznaczamy informacje o zapoznaniu się z oświadczeniami, po czym przechodzimy do głosowania. Głosować możemy na jeden projekt ogólnomiejski i jeden dzielnicowy. Wśród projektów ogólnomiejskich odnajdujemy ten o numerze 61/21 i to jego zaznaczamy! W następnym kroku należy podać swój numer telefonu, na który wysłany zostanie kod weryfikacyjny. Jego poprawne przepisanie kończy etap głosowania.

Głosować mogą wszyscy Opolanie, w tym dzieci. Możemy pomóc w głosowaniu naszym rodzicom, znajomym czy dzieciom. Z jednego numeru telefonu możemy potwierdzić do 5 głosowań.

Jest to więc proste zadanie, któremu każdy fan Odry podoła. Nie czekamy więc na ostatnią chwilę i głosujemy już teraz by pokazać jaką siłęw mieście stanowią fani Odry!

Głosowanie trwa do 27 października.

Drukuj
30

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top