User Menu Search
Close
Walne Zgromadzenie Członków SSOO "Jedna Odra" A.D. 2023
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Walne Zgromadzenie Członków SSOO "Jedna Odra" A.D. 2023

Czas na formalne podsumowanie roku 2022

Operator Opolskiego ośrodka "Kibice Razem" - Stowarzyszenie Sympatyków Odry Opole "Jedna Odra" - zaprasza wszystkich członków oraz sympatyków na Walne Zgromadzenie Członków, które odbędzie się 25.03 o godzinie 17:00 w ośrodku KR na ul. Plebiscytowej 18.
Zgodnie z przepisami prawa Walne Zgromadzenie Członków jest najwyższą władzą w stowarzyszeniach. Wszyscy członkowie organizacji spotykają się nie rzadziej niż raz w roku by zatwierdzić sprawozdania z prac organizacji i udzielić absolutoriów wybranym przez siebie organom. Od czasu do czasu odbywają się w ramach walnych zgromadzień także wybory do tych organów i tak właśnie będzie w tym wypadku. Członkowie wybiorą spośród siebie zarząd oraz komisję rewizyjną. 

Ale walne zgromadzenie jest też okazją do dyskusji, wymiany pomysłów i wyznaczeniu władzom kursu na kolejne miesiące. To również czeka nas za dwa tygodnie. Pojawiają się pomysły, liczymy że w toku dyskusji będzie ich więcej i wspólnie przygotujemy ciekawe plany na ten rok, które pozwolą nam lepiej realizować cele statutowe oraz osiągać większe sukcesy.

Gorąco zapraszamy wszystkich członków "Jednej Odry" oraz osoby, które chcą do tego grona dołączyć.

Drukuj
268

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top