User Menu Search
Close
Wielkanoc z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Wielkanoc z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica

16.04.2019 - śniadanie wielkanocne dla młodych kibiców Miedzi

Wielkanoc z ośrodkiem Kibice Razem Miedź Legnica

Tradycyjnie tak jak w latach poprzednich koordynatorzy ośrodka KIBICE RAZEM Miedź Legnica postanowili zorganizować ,,śniadanie” wielkanocne min. dla najmłodszych kibiców Miedzi z legnickiego Zakaczawia, dla osób z Sektora Rodzinnego, czy choćby dla wolontariuszy, którzy pomagają nam przy realizacji naszego projektu.

To świąteczne spotkanie było głównie skierowane do naszej młodzieży, ale miało tez na celu podziękowanie naszym wspaniałym pomocnikom. Dzisiaj wspólnie przy wielkanocnym stole zasiadło ok. 20 dzieciaków głównie z legnickiego Zakaczawia. Z naszego zaproszenia skorzystali również Wiceprezydent Legnicy Krzysztof Duszkiewicz, radny Urzędu Miasta Piotr Żabicki , zawodowy żołnierz Wojska Polskiego Maciej Daszkiewicz, przedstawiciele legnickiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Legnicy, kibice Miedzi, wolontariusze i zaprzyjaźnione z nami osoby, wśród których był min. Wiktor Czepułkowski prezes legnickiego KKN-u. Wspólnie z nami do stołu zasiadło również dwóch zawodników Ekstraklasowej Miedzianki Fabian Piasecki oraz strzelec ostatniej bramki Joan Roman.

Cała impreza rozpoczęła się o 16:00 modlitwą, którą poprowadził ksiądz z kościoła pod wezwaniem św. Jacka. Godzina jak na śniadanie trochę mało odpowiednia, ale jak widać nikomu to nie przeszkadzało. Trzeba przyznać, że po raz kolejny udało się nam zrealizować to, co zaplanowaliśmy, a przede wszystkim udało się ponownie wywołać uśmiechy na twarzach dzieciaków. Wszystko to głównie dzięki hojności sponsorów, darczyńców oraz osób prywatnych w tym również kibiców Miedzianki. W tym roku nasz stół był po raz kolejny naprawdę suto zastawiony. Zaczynając od tradycyjnych potraw wielkanocnych z białą kiełbasą na czele, różnorakie sałatki, jajka w kilkunastu postaciach, żurek ( dzięki Łysy ), kilkanaście ciast kończąc na owocach oraz słodyczach czy sokach. Standardowo pojawiły się święconki oraz piękne dekoracje wielkanocne.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, aby nam się to wszystko udało. I tak po kolei serdeczne podziękowania dla : 
- firmy Catering Legnica, której siedziba znajduje się w Kunicach za przepyszne przystawki 
- KDF Paweł Maziak
- Danex Daniel Kołodziejski
- SPAW PRO Krzysztof Hanuszczak
- sklepu Delicje z legnickiego rynku za przekazanie soków w kartonach 
- radnego Piotra Żabickiego za słodycze i napoje
- no i dla was moi drodzy za pomoc w organizacji : Agnieszka Kinga Anna PankiewiczKrzysztof Stefan Piotr PiotrowskiAlina TarnawskaMał GośMarta CzyżoWiktor CzepułkowskiMagda TomaszewskaAneta DudzicBasia KawałkoMaciej DaszkiewiczArek GłowaniaAnna PrzybylskaDorota GaciaTomasz SamaszkoPaulina MusiałAleksandra SigielMarcin SkibińskiMagdalena BąkowskaMagdalena Pończarska ... jeżeli o kimś zapomnieliśmy przepraszamy, ale osób chętnych do pomocy było tyle, że ciężko was wszystkich zliczyć 

DZIĘKUJEMY W IMIENIU DZIECIAKÓW oraz własnym !

I do zobaczenia już jutro na kolejnym śniadaniu tym razem z udziałem min. kibiców z legnickiego Klubu Kibiców Niepełnosprawnych ! Hej Miedź !

Koordynatorzy ośrodka KIBICE RAZEM MIEDŹ LEGNICA

Więcej fotek znajdziecie na stronach :

1. https://e-legnickie.pl/…/23273-wielkanocne-sniadanie-u-kibi…

2. http://legnica.naszemiasto.pl/…/sniadanie-wielkanocne-w-leg…

Drukuj
2893

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top