User Menu Search
Close
Wsparcie młodych kibiców i konkurs dla FC
Motor Lublin
/ Kategorie: Motor Lublin

Wsparcie młodych kibiców i konkurs dla FC

Nie ma piłki nożnej bez kibiców. Po serii spotkań oraz rozmów z młodymi kibicami i przedstawicielami Fanklubów Motoru Lublin udało się ustalić, że najczęstszym problemem we wspieraniu Motoru Lublin na meczach wyjazdowych jest intensywny jesienny grafik dalekich wyjazdów. Łączy się to z dużymi kosztami dla osób, które dojeżdżają do Lublina z miast regionu, a także dla osób młodych, które niekoniecznie jeszczze dysponują środkami niezbędnymi do wzięcia udziału w każdym meczu i wyjeździe. 

Dlatego dla naszych najmłodszych kibiców (do lat 18) na najbliższy wyjazd do Stężycy przygotowaliśmy promocję - 50% zniżki na przejazd autokarem oraz bilet na mecz. 

Dla naszych Fanklubów mamy konkurs związany z najbliższym meczem ze Stalą Rzeszów. Wyniki piłkarzy mocno przyhamowały nasza frekwencję, zwłaszcza na sektorze i teraz musimy sami zadbać by to jakoś poprawić. W niedzielę musi nas być dużo, bo goście dostali 800 biletow. Ten Fanklub, który przyjedzie na ten mecz w największej liczbie otrzyma zniżkę 50% na przejazd autokarem do Stężycy.

 

Drukuj
1193

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2023 KIBICE RAZEM
Back To Top