User Menu Search
Close
Wspomnień czar - z kart historii cz.1
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Wspomnień czar - z kart historii cz.1

50 lat Miedzi Legnica

No to zaczynamy. Z okazji przypadających w tym roku 50 urodzin Miedzianki będziemy co jakiś czas wrzucali na nasz profil jak by nie było historyczne już fotki fanów Miedzi, trybun, kibicowskich wydarzeń związanych z Legnicą.

1/50 - na start zdjęcia z X.2020 roku i dwie fotki z derbów Miedzi z głogowskim Chrobrym.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, tłum, stadion i na zewnątrz

2/50 - tym razem rok 1998, zimowy klimat w sektorze nr 9 na legnickim stadionie i mecz Miedzi z Dozametem Nowa Sól - naszym ówczesnym zgodowiczem. Jak widać kilkunastostopniowy mróz nie popsuł zabawy kibicom obu drużyn. No to co tak jak poprzednio czekamy na wasze wspomnienia z tego spotkania. Może znajdzie się ktoś kto podzieli się z młodszymi kibicami historią tego meczu, historią zgody na linii Legnica - Nowa Sól. Śmiało Panowie ... 

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie na scenie, drzewo, niebo i na zewnątrz

3/50 - ponownie rok 1998 i ponownie derby z głogowskim Chrobrym. Kto był ? Kto pamięta jakiekolwiek wydarzenia z tego meczu ? Może zna ktoś wynik tego spotkania, strzelców bramek. Pisać śmiało.

Obraz może zawierać: ludzie stoją, niebo, stadion i na zewnątrz

 

4/50 - rok 2006 i mecz przyjaźni Miedzi ze Śląskiem Wrocław. Jak widać na załączonym obrazku Dolnośląska KOalicja ma się dobrze od wielu lat 💪🏻 Ktoś napisze coś o tym meczu ? Kto był ? Kto pamięta wynik ? Podejrzewamy, że mało co możecie pamiętać, ale na pewno znajdą się i tacy co napiszą to i owo o tym spotkaniu. MKS & WKS ! 🟩🟦🟥 & 🟩⬜🟥

Obraz może zawierać: na zewnątrz

5/50 - 1998 rok sektor 9 i mecz Miedź Legnica - Górnik Polkowice. Tak jak poprzednio czekamy na wasze wspomnienia z tego spotkania. HEJ MIEDŹ !

Obraz może zawierać: na zewnątrz

#KibiceRazemML #50latMiedzi #MiedźLegnica

Drukuj
214
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top