User Menu Search
Close
Wspomnień czar - z kart historii cz.5
Miedź Legnica
/ Kategorie: Miedź Legnica

Wspomnień czar - z kart historii cz.5

50 lat Miedzi Legnica

21/50 - rok 1999 i wyjazd kibiców Miedzi do Głogowa. Kto był ? Macie jakieś ciekawe wspomnienia z tego meczu ?

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i na świeżym powietrzu

22/50 - rok 2007 mecz Miedź Legnica - Ruch Chorzów wynik 1:3. To co charakterystyczne na płocie flaga Legii, która została zdobyta sezon wcześniej i brak obecnej trybuny B. Poniżej krótki opis z tego spotkania jednego z kibiców Ruchu Chorzów ...

,,Miejscowi wystawili malutki młyn, który niemal cały czas prowadził doping. Na płocie pojawiły się dwie flagi: "Lutadores Novos '04" oraz skrojone w poprzednich latach płótno Legii Warszawa "Wild West". Na początku spotkania gospodarze machali czerwonymi, niebieskimi i zielonymi chorągiewkami. Po bramce na 1:0 "Miedzianka" odpaliła 5 rac. Nie obyło się także bez pozdrowień dla piłkarskiej centrali. Potwierdzili tym, że KIBICE są zawsze RAZEM i nie warto zamykać polskich stadionów za odpalanie pirotechniki, która dodaje kolorytu często szarym widowiskom. Na początku drugiej połowy pojawiła się mała kartoniada w barwach klubu z Dolnego Śląska oraz kolejne 5 rac."

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, stadion i na świeżym powietrzu

23/50 - 09.03.2014 wyjazd na mecz Miedzianki z Flotą Świnoujście. Nasza liczba 88 osób w tym 3 wariatów, którzy postanowili wskoczyć do lodowatego Bałtyku. Całe życie z wariatami. Kto był ? Pamiętacie jeszcze jakieś ciekawe wydarzenia z tego meczu ?

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na świeżym powietrzu

24/50 - 10.03.2013 i trwający ponad 24 godz. wyjazd na mecz Miedzi z Górnikiem Łęczna. Przejechane ponad 1000 km i 60 osób na trybunie gości. Zimowa aura, wojna na śnieżki. Byliście ? Pamiętacie jeszcze jakieś ciekawe wydarzenia z tego jak by nie było wesołego wyjazdu ? HEJ MIEDŹ

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba

25/50 - 17.11.2012 Cracovia Kraków - Miedź Legnica. Wyjazd, który głośno odbił się echem w kibicowskim światku w naszym kraju. Powód ? Liczba kibiców gości, która zrobiła na nie jednej ekipie wrażenie tym bardziej, że do tej pory raczej nasze liczby na wyjazdach nie zachwycały. Ponad 500 osób w Sektorze Gości do tego z konkretnym dopingiem przez całe 90 minut, w jednakowych 🟩🟦🟥 czapkach to robiło wrażenie. Kto był ? Kto pamięta jeszcze jakieś ciekawe wydarzenia z tego meczu ?

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, tłum i na świeżym powietrzu

#KibiceRazemML #50latMiedzi #MiedźLegnica #UltrasMiedź

 

Drukuj
69

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top