User Menu Search
Close
Wygrana Młodzików w Topoli.
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Wygrana Młodzików w Topoli.

Młodzicy Wiary Lecha pokonali na boisku w Topoli drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska 6:2. Był to pierwszy mecz rundy jesiennej.

W Topoli koło Środy Wielkopolskiej najmłodszy zespół Wiary Lecha rozegrał pierwszy jesienny pojedynek. Był to też debiut rocznika 2009 w rozgrywkach młodzików. Przygodę w nowej kategorii wiekowej 11-letni adepci futbolu z Robakowa rozpoczęli z wysokiego C – pokonali gospodarzy 6:2.  

Po pierwszej części gry na tablicy wyników świecił rezultat 1:1. W 10 min Igor Tabor dał prowadzenie Duszyczkom, ale jeszcze przed zmianą stron wyrównała Polonia. Średzianie dwa razy w tym meczu doprowadzali do remisu. Kwadrans po wznowieniu gry trafili na 2:2. Wcześniej gola strzelił Witold Wypych. Na kolejne bramki Poloniści nie znaleźli już odpowiedzi. Dwa razy na listę strzelców wpisywała się Marianna Jeske Choińska, po jednym golu strzelili Jan Myszala i Jan Niedbalski.

Młodzicy WL pierwszy mecz mają za sobą, na drugi przyjdzie im czekać dwa tygodnie. 19 września o godzinie 10:00 na własnym boisku w Robakowie podejmą drugą drużynę 1920 Mosiny.

 

Polonia II Środa Wielkopolska – Wiara Lecha 2:6 (1:1)
bramki: Marianna Jeske-Choińska 2, Igor Tabor, Witold Wypych, Jan Myszala, Jan Niedbalski
skład: Marcin Kossakowski – Marcin Bladocha, Wojciech Latanowicz, Marianna Jeske-Choińska, Jan Niedbalski, Jakub Osses, Jacek Piątyszek, Igor Tabor, Jan Myszala / Michał Kolloch, Jakub Kuźniak, Mikołaj Pohl, Marcel Wilczewski, Witold Wypych.
Drukuj
1643

Czytaj więcej

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top