User Menu Search
Close
Wygrana Młodzików w Topoli.
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Wygrana Młodzików w Topoli.

Młodzicy Wiary Lecha pokonali na boisku w Topoli drugi zespół Polonii Środa Wielkopolska 6:2. Był to pierwszy mecz rundy jesiennej.

W Topoli koło Środy Wielkopolskiej najmłodszy zespół Wiary Lecha rozegrał pierwszy jesienny pojedynek. Był to też debiut rocznika 2009 w rozgrywkach młodzików. Przygodę w nowej kategorii wiekowej 11-letni adepci futbolu z Robakowa rozpoczęli z wysokiego C – pokonali gospodarzy 6:2.  

Po pierwszej części gry na tablicy wyników świecił rezultat 1:1. W 10 min Igor Tabor dał prowadzenie Duszyczkom, ale jeszcze przed zmianą stron wyrównała Polonia. Średzianie dwa razy w tym meczu doprowadzali do remisu. Kwadrans po wznowieniu gry trafili na 2:2. Wcześniej gola strzelił Witold Wypych. Na kolejne bramki Poloniści nie znaleźli już odpowiedzi. Dwa razy na listę strzelców wpisywała się Marianna Jeske Choińska, po jednym golu strzelili Jan Myszala i Jan Niedbalski.

Młodzicy WL pierwszy mecz mają za sobą, na drugi przyjdzie im czekać dwa tygodnie. 19 września o godzinie 10:00 na własnym boisku w Robakowie podejmą drugą drużynę 1920 Mosiny.

 

Polonia II Środa Wielkopolska – Wiara Lecha 2:6 (1:1)
bramki: Marianna Jeske-Choińska 2, Igor Tabor, Witold Wypych, Jan Myszala, Jan Niedbalski
skład: Marcin Kossakowski – Marcin Bladocha, Wojciech Latanowicz, Marianna Jeske-Choińska, Jan Niedbalski, Jakub Osses, Jacek Piątyszek, Igor Tabor, Jan Myszala / Michał Kolloch, Jakub Kuźniak, Mikołaj Pohl, Marcel Wilczewski, Witold Wypych.
Drukuj
141

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top