User Menu Search
Close
Wygrywamy głosowanie nad Budżetem Obywatelskim Opola
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

Wygrywamy głosowanie nad Budżetem Obywatelskim Opola

Dwa tysiące fanów Odry zobaczy mecze sezonu 2021/22 za symboliczne 5zł.

Dzięki zaangażowaniu kibiców oraz świetnej inicjatywie klubu, wygrywamy głosowanie nad Budżetem Obywatelskim Opola. Ponad 10% wszystkich oddanych w głosów, to głosy popierające inicjatywę "Kibicuj #wRytmieOdry" - jest to bardzo dobry wynik, i można uczciwie powiedzieć, że fani Odry zdystansowali konkurencję. Żaden projekt ogólnomiejski, ani dzielnicowy nie cieszył się podobną popularnością. Statystyki głosowania i pełne wyniki dostepne są na stronie.

Ze swojej strony gratulujemy pomysłodawcom projektu - władzom klubu OKS Odra Opole - oraz dziękujemy za oddane przez kibiców głosy oraz zaangażowanie w ich pozyskiwaniu. 

Dzięki uzyskanemu wynikowi szerokie rzesze kibiców zakupią karnety na kolejny sezon rozgrywek w symbolicznej cenie 5zł, a klubową kasę zasili blisko 500tys zł. W dobie problemów wywoałnych przez koronawirus, są to bardzo dobre informacje, a nam pozostaje mieć tylko nadzieję, że na trybuny wrócimy wcześniej niż jesienią przyszłego roku oraz, że pula dwóch tysięcy karnetów będzie niewystarczająca. 

Drukuj
3388

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top