User Menu Search
Close
Za miesiąc IX Zimowy Turniej Kibiców!
GKS Bełchatów
/ Kategorie: GKS Bełchatów

Za miesiąc IX Zimowy Turniej Kibiców!

9 lutego 2019 roku, start 13:30

Tegoroczna, dziewiąta już edycja Zimowego Turnieju Kibiców GKS Bełchatów odbędzie się w sobotę 9 lutego, start o 13:30! Na turniej zapraszamy wszystkich ze swoimi pociechami - poza rozgrywkami piłkarskimi, szykują się liczne atrakcje dla dzieci, a także konkursy z nagrodami dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Ruszają zapisy na turniej - swoją drużynę możecie zapisać u organizatorów turnieju w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów lub kontaktując się poprzez prywatną wiadomość z profilem Bełchatowianie (fb.com/belchatowianie), z profilem naszego Stowarzyszenia (fb.com/Torfiorze) bądź profilem Kibice Razem (fb.com/KRGKS).

W turnieju mogą uczestniczyć wyłącznie drużyny złożone z AKTYWNYCH Torfiorzy z zielonych osiedli, miejscowości bądź grup kibicowskich! 

Gramy po sześciu graczy (w tym bramkarz).  Z rozlosowanych na początku turnieju grup wyjdą po dwie najlepsze drużyny, które zagrają później ze sobą systemem pucharowym. Czołowe drużyny turnieju otrzymają puchary i nagrody rzeczowe.

Zgłaszajcie swoje drużyny jak najszybciej - ilość drużyn grających w turnieju ograniczona i jest już prawie skompletowana!

Patronat nad IX Zimowym Turniejem GKS Bełchatów objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr!

 

 

 

Drukuj
7118

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top