User Menu Search
Close
ZA NAMI TURNIEJ ODRA OPOLE CUP
Odra Opole
/ Kategorie: Odra Opole

ZA NAMI TURNIEJ ODRA OPOLE CUP

W turnieju zmierzyły się drużyny 10-cio latków, grające systemem ligowym. Nasza młoda drużyna rozpoczęła turniej bardzo dobrze, pokonując 3:0 kolegów z Rodła Opole. Remis z drużyną MGOKiS Praszka to pierwsza strata punktów. Nie wiele zabrakło, a Odra punktów nie zdobyła by w spotkaniu z ekipą Stali Brzeg.  Wynik na 2:2 udało się ustalić po pięknym lobie wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego. Kolejny mecz po dobrej walce przegrywamy ze zwycięzcą turnieju drużyną AP Team Gliwice. Ostatnie spotkanie z OKSem Olesno to pokaz świetnej gry młodych piłkarzy Odry i wygrana, aż 5:0, co było dowodem na to jak duży potencjał drzemie w tej młodej ekipie.
Turniej przebiegł bardzo sprawnie i w przyjemnej atmosferze, a emocji i pięknych goli nie brakowało. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, na czele z drużynami które przybyły by wziąć w nim udział i gospodarzami hali "Stegu Arena". Mamy nadzieję, że to nie ostatnia tego typu inicjatywa, a nasz wkład w rozwój młodych piłkarzy "Odry" będziemy mogli zwiększać wraz z rozwojem naszego Stowarzyszenia i ośrodka "Kibice Razem".
Klasyfikacja końcowa zawodów:
1. AP Team Gliwice - 10pkt, 8-3
2. OKS Olesno - 10pkt, 11-12
3. Odra Opole - 8 pkt, 11-4
4. MGOKiS Praszka - 5pkt, 10-12
5. Stal Brzeg - 4pkt, 6-12
6. Rodło Opole - 4pkt, 6-9
(w wypadku równej ilości zdobytych punktów decydował w pierwszej kolejności mecz bezpośredni, a w drugiej bilans bramkowy).

Najlepszym strzelcem turnieju został Maciej Smoliński (OKS Olesno) z 7 bramkami, a trenerzy nagrodzili także Mateusza Dubiela (AP Team Gliwice) jako najlepszego bramkarza i Eryka Kolembe (MGOKiS Praszka) jako najlepszego zawodnika turnieju.

Drukuj
5406

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top