User Menu Search
Close
"Zagraliśmy dla Bartka"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Zagraliśmy dla Bartka"

Zmaganiom młodych sportowców towarzyszył szereg atrakcji. Były konkursy i zabawy dla dzieci, licytacje gadżetów oraz loteria fantowa. Za symboliczną opłatą można było zjeść kiełbasę z grilla czy spróbować domowych ciast przygotowanych przez organizatorów wydarzenia i rodziców malutkich piłkarzy. Na boiskowej scenie zagrał także zespół "Babcia Dynamit". Wszystko po to by pomóc Bartkowi Kuśmierkowi stanąć na nogi.

Punktem kulminacyjnym zabawy było wykonanie przysiadów i pompek dla "Bartka Portowca", który wraz z rodzicami pojawił się na turnieju. Wszyscy jego uczestnicy wykonali  je w asyście klubowych maskotek Kotwicy Kołobrzeg i Pogoni Szczecin.

Organizatorami charytatywnego wydarzenia była grupa kibiców że Szczecina oraz Kołobrzegu: Magdalena Kowalczyk, Roksana Cieślik, Krzysztof Maćkula, Marlena Gładysz i Hubert Konieczny. Kibice Razem Pogoń Szczecin oraz Ultras Pogoń Szczecin.

Przypomnijmy: 14 letni kibic Pogoni Szczecin cierpi na raka układu nerwowego. Mimo, młodego wieku przeszedł już kilka operacji. Ostatnio u chłopca stwierdzono ponowny odrost guza w rdzeniu kręgowym a po operacji Bartek już nie wstał. Jedną z szans aby postawić Bartka na nogi jest wizyta w klinice w Tajlandii która oferuje leczenie komórkami macierzystymi. Niestety ta droga leczenia jest bardzo droga. Dlatego najbliżsi chłopca zdecydowali się uruchomić internetowa zbiórkę pieniędzy na portalu https://zrzutka.pl/t3h7p9

Wię ej zdjęc i relacji w linku

https://e-kg.pl/home-page/category-news-1/13103-zagrali-dla-bartka-portowca-zebrali-spora-sume-pieniedzy-foto?fbclid=IwAR2pybWx4Xz5Ghkz-4f-226nO8m4udH1dyfJtHjSTAQCd0M53Q752EoAcD0

Drukuj
121

Wybór motywu

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2020 Kibice Razem
Back To Top