User Menu Search
Close
"Zapisy na pucharowy mecz do Poznania"
Pogoń Szczecin
/ Kategorie: Pogoń Szczecin

"Zapisy na pucharowy mecz do Poznania"

Od poniedziałku 5.02.2024 zaczynamy zapisy na pucharowy mecz w Poznaniu. Planujemy zorganizować pociąg specjalny, jednak do momentu otrzymania szczegółowe rozkładu nie mozemy go oficjalnie potwierdzić. Mecz pucharowy wiąże się z ewentualną dogrywką i tutaj trwają ustalenia z PKP dotyczące najlepszych rozwiązań dla nas. Dlatego zaczynamy zapisy na dojazd własny. W pierwszej kolejności zapisujemy 1500 osób, w kolejnej etapie dodatkowe 500 na listę rezerwową (do momentu potwierdzenia otrzymania dodatkowych biletów po wykorzystaniu pierwszej puli)
Szczegółowe info dotyczące zapisów:
1. Listy w Excelu w osobnych kolumnach pesel, imię, nazwisko;
2. Listy wysyłamy na adres r.rusinek@pogonszczecin.pl
3. Obowiązkowo zaznaczamy, że chodzi o wyjazd do Poznania (w tytule wiadomości)
4. Voucher wyjazdowy kosztuje 50 zł, dla dzieci do lat 15 koszt to 30 zł (SKPS dopłaca 20 zł)
5. Zapisy trwają do wyczerpania biletów. Zainteresowanie zapowiada się na bardzo duże, stąd polecamy pośpiech w temacie.
6. Wszystkie wcześniejsze wiadomości dotyczące wyjazdu do Poznania nie są brane pod uwagę. Pod uwagę brane będą wiadomości otrzymane od poniedziałku.
Dodatkowo, do czwartku trwają zapisy na sam bilet na wyjazd do Wrocławia. Od Poniedziałku będziemy wysyłać bilety dla osób jadących pociągiem. 90 % osób zapisane na same bilety ma już je na mailu i proszę potwierdzać odbiór
Podsumowując, to co najważniejsze. Zapisujemy się i czekamy cierpliwie na odpowiedź. Nie wysyłajcie zapytań o bilety, kiedy będą i czy jesteście zapisani. Utrudnia to pracę. Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.
Jedziemy do Poznania, po swoje!
Drukuj
24

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Poprzedni Następny
Back To Top