User Menu Search
Close
ZAPISY NA WYJAZD RUNDY!
GKS Bełchatów
/ Kategorie: GKS Bełchatów

ZAPISY NA WYJAZD RUNDY!

Niedziela 5 maja, Elana Toruń - GKS

Wielkimi krokami zbliża się najciekawszy wyjazd rundy wiosennej - mecz w Toruniu z tamtejszą Elaną! Naszego rywala nikomu nie trzeba przedstawiać - jest to czołowa piłkarsko i kibolsko ekipa drugiej ligi i nasz przeciwnik w walce o awans! Mecz odbędzie się na zakończenie majówki - w niedzielę 5 maja!

Fani toruńskiej Elany mają zgody z Ruchem Chorzów, Widzewem Łódź i KS Myszków oraz układy z KKS-em Kalisz i Stalą Rzeszów. 

Ruszają zapisy na wyjazd autokarowy do Torunia!

Zapisy, poza ośrodkiem Kibice Razem (www.fb.com/KRGKS), prowadzone są poprzez profil Bełchatowianie (www.fb.com/Belchatowianie), profile osiedlowe i bezpośrednio u odpowiednich osób, a także na dole młyna w przerwie meczów z Gryfem Wejherowo i Resovią Rzeszów!

Zapisy na wyjazd do Torunia potrwają do soboty 4 maja do godziny 12:00!

UWAGA!
Na ten mecz otrzymaliśmy od Elany zaledwie 200 biletów.. Tak więc, pierwszeństwo na liście ma pierwszych 200 osób, które opłacą wyjazd - pozostałe osoby znajdą się na liście rezerwowej! KTO PIERWSZY OPŁACI, TEN LEPSZY!

UWAGA!

Na wyjazd do Torunia, organizatorzy nie przewidują innej formy transportu poza autokarami, NIE MA MOŻLIWOŚCI DOJAZDU NA MECZ WŁASNYM TRANSPORTEM!

UWAGA!
Osoby, które zapiszą się i opłacą wyjazd, a z pewnych względów nie będą jednak mogły jechać, do końca zapisów (sobota 4 maja do godziny 12:00) mogą wypisać się, a następnie odebrać wpłaconą kwotę!

Zbiórka na wyjazd o 7:30 pod stadionem, odjazd punktualnie o 7:50!

Drukuj
4729

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top