User Menu Search
Close
Zbiórka darów dla dzieci z Wileńszczyzny
Śląsk Wrocław
/ Kategorie: Śląsk Wrocław

Zbiórka darów dla dzieci z Wileńszczyzny

Co roku Stowarzyszenie Wielki Śląsk organizuje zbiórkę darów dla rodaków z byłych Kresów Wschodnich II Rzeczypospolitej. Odwiedzaliśmy i wspieraliśmy już rodaków, którzy mieszają na Ukrainie i Białorusi. W tym roku wspomożemy Polaków mieszkających na Litwie.

Jesteśmy w kontakcie z kadrą pedagogiczną polskiej szkoły w Wilnie i w tym roku zbieramy dary, które pomogą dzieciom z Wileńszczyzny w edukacji w ich języku ojczystym.

Zbieramy: Zabawki i gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Przybory szkolne, m.in.: piórniki, zeszyty, kredki, ołówki, długopisy, mazaki, kolorowanki, papier kolorowy, plecaki, plasteliny, itp.

Dodatkowo chcemy też zrobić paczki żywnościowe dla Polaków mieszkających poza Wilnem, którzy są w trudnej sytuacji życiowej. Dla nich zbieramy żywność z długim terminem, np.: ryż, makaron, mąka, kaszę, płatki owsiane, zupki chińskie, herbata, kawa, oleje roślinne, bakalie, itp.

Zbiórka darów dla dzieci z Wileńszczyzny

Zbiórka darów potrwa od najbliższego poniedziałku, 12 lipca do piątku, 16 lipca włącznie. Dary dla dzieci z Wileńszczyzny można zostawiać:

-w sklepie kibica Twierdza, przy ulicy Czystej 7 w godzinach 11-18

-w siedzibie Stowarzyszenia Wielki Śląsk i Ośrodka Kibice Razem , przy ul. Szewskiej 66/67A, w godzinach 10-16.

-dodatkowo zebrane dary będzie można zostawić w czwartek przed rewanżowym meczem Śląska w Lidze Konferencji z Paide, w depozycie, od ulicy Królewieckiej, od godziny 19.

Drukuj
719

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2021 KIBICE RAZEM
Back To Top