User Menu Search
Close
Zbiórka dla bezdomnych zwierząt
Lech Poznań
/ Kategorie: Lech Poznań

Zbiórka dla bezdomnych zwierząt

Są pieski, którym warto pomagać! 😎
Zbliża się mecz ze "słoniami", ale pewnie mało kto ma takiego domowego zwierzaka, (no może właściciel Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS), nie wszystkim szczęście dopisało i wiele psów i kotów poszukuje domu...
Dlatego we wspólnej akcji Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz, Wiary Lecha, poznańskiego ośrodka Kibice Razem i MAXI ZOO wspieramy bezdomne zwierzęta!
Ruszamy ze zbiórką dla schronisk w całej Wielkopolsce. Możecie przynieść ofiarowane rzecz do swojego lokalnego schroniska, do sklepu MAXI ZOO (ul. Szwedzka 10A, Poznań) do końca lutego.
Możecie również wpaść z paczkami do naszego busa, który będzie stacjonować przed stadionem tuż przed meczem z Termalicą BrukBet z Niecieczy.
A teraz uwaga - dodatkowo dla osób, które przy okazji tej akcji adoptują zwierzaka z wybranych schronisk OTRZYMAJĄ 250 zł na zakupy w sklepie MAXI ZOO dla swojego nowego pupila. Wystarczy przy adopcji podać hasło WIARA LECHA, a później udać się z umową adopcyjną do sklepu MAXI ZOO na ul. Szwedzkiej 10 A w Poznaniu.
Liczymy na Waszą hojność i otwarte serducha!
Ostrzegamy! Zbliżają się Walentynki, które wielu z Was obchodzi. Pamiętajcie, że zwierzak nie jest odpowiednim pomysłem na prezent!
Czego potrzebujemy:
- karma dla psów,
- karma dla kotów,
- żwirek dla kotów, drapaki dla kotów,
- smycze, obroże, szelki, linki treningowe, zabawki,
- ręczniki, koce, prześcieradła (czyste),
- artykułu higieniczne: rękawiczki jednorazowe, płyn do dezynfekcji, chemia domowa,
- duże metalowe miski,
- obroże przeciwpchelne, preparaty na pasożyty,
Drukuj
224

Czytaj więcej

brak treści

Wystąpił problem podczas ładowania treści

Previous Następny
Terms Of UsePrivacy StatementCopyright 2022 KIBICE RAZEM
Back To Top